Код: DMmuz1

Дитячий музичний інструмент ксилофон – це захоплююча іграшка на 11 тонів, яка неодмінно буде цікава кожному малюку від трьох років. Гра на ксилофоні розвиває слух і почуття ритму малюків, сприйняття кольорів, дрібну моторику та концентрацію уваги. Ксилофон комплектується двома паличками, за допомогою яких малюк буде отримувати цікаві звуки.

Характеристики

У наборі:
– ксилофон;
– 2 палички.

У двох кольорах: синій, рожевий

Вік: від 3-х років.

Вам також можуть сподобатись

 • 82
  Баскетбольне кільце на стійці - 650 грнБаскетбол - дуже цікава і рухлива, яка захоплює як дорослих, так і дітей. За допомогою даного набору ви зможете спорудити баскетбольну стійку зі щитом і встановити її у себе вдома, або у дворі. Гра в баскетбол розвиває координацію рухів, уважність і дає масу позитивних емоцій.
  Tags: і, у, за, іграшки, дитячі, товари
 • 82
  Конструктор "Зоопарк" (69 деталей) - 620 грнНабір «Зоопарк» призначений для діток від трьох років і старше, стимулює їх сенсорне сприйняття та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей
  Tags: і, іграшки, дитячі, товари
 • 81
  Ігрове дитяче піаніно - 220 грнДитяче ігрове піаніно у вигляді крокодильчика - це корисна і захоплююча іграшка для самих маленьких, яка сприяє розвитку музичного слуху.
  Tags: і, іграшка, яка, купити, захоплююча, це, у, грн, від, х
 • 81
  Килимок-пазл "Український алфавіт + Цифри" - 320 грнЯскравий, зручний та м'який килимок-пазл - це прекрасна розвиваюча гра, під час якої дитина тренує увагу, логіку та моторику.
  Tags: та, х, купити, моторику, це, гра, років, і, у, від
 • 81
  Конструктор "Погрузчик" (220 деталей) - 480 грнКонструктор «Погрузчик» призначений для діток від 6 років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток.
  Tags: у, купити, буде, та, сприйняття, років, від, наборі, двох, грн
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись