Код: DMkub1

Класичний куб з вставками-геометричними фігурами. Грані куба легко розбираються і складаються. Малюк вивчає кольори і форми фігур. Відмінно розвиває образне мислення, моторику пальчиків, творче уявлення, уважність до деталей.

Характеристики

Дана іграшка спрямована на виконання малюком всіляких простих операцій: викладання і вкладання різних геометричних фігурок, підбір відповідних форм, натиснення і обертання.

Чотири пасочки в формі морської зірки, черепашки, дельфіна і морського коника подарують яскраві враження від гри на пляжі або в найближчій пісочниці у дворі.

Комплектація: 8 частин сортера, 4 паски, 18 фігурок.

Вам також можуть сподобатись

 • 89
  Музичний будиночок - 250 грнПізнавальний музичний будинок - це навчальна і розвиваюча іграшка для найменших, що розвиває інтелектуальні здібності, візуальні і слухові навички малюка.
  Tags: і, купити, з, розвиває, іграшки, дитячі, товари, розвиваючі
 • 89
  Тісто для ліплення "Яскраві фрукти" - 250 грнТісто для ліплення "Яскраві фрукти" - це ідеальний набір для дитячої творчості. Яскравий кольоровий набір містить безліч різноманітних елементів, щоб познайомити дитину з ліпленням і зробити процес цікавим і захоплюючим. Тісто для ліплення розвиває дрібну моторику, вчить малюка уважності й посидючості, а також допомагає максимально розкрити творчий потенціал.
  Tags: і, з, дитячі, товари, розвиваючі, іграшки
 • 88
  Розвиваючий будиночок- 210 грнІграшка "Будиночок" входить в розвиваючу серію пластмасових іграшок. У наборі 10 фішок різних кольорів і форм, до яких малюк повинен знайти відповідний отвір у будиночку.
  Tags: і, купити, малюк, до, в, іграшки, дитячі, товари, розвиваючі
 • 88
  Дощечка для малювання - 190 грнМагнітна дощечка для малювання - це чудовий спосіб для тренування дрібної моторики малюка, розвитку його творчого потенціалу і для його першого знайомства з буквами, цифрами та геометричними фігурами.
  Tags: і, з, на, купити, фігурами, дитячі, товари, розвиваючі, іграшки
 • 88
  Мозаїка - 180 грнСтворювати нові фігури з безлічі дрібних деталей дуже захоплююче, тому дітям так подобаються мозаїки. Мозаїка на 160 фішок допоможе тренувати посидючість, логіку, розвивати уяву і дрібну моторику рук.
  Tags: купити, моторику, і, на, деталей, з, в, іграшки, дитячі, товари
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись