Код: Hdytigr26

Яскравий килимок-пазл з масажним ефектом – це прекрасна розвиваюча гра, під час якої дитина тренує увагу, логіку, пам’ять та моторику.

Характеристики

В набір входить 10 елементів з зображенням овочів та фруктів, які легко виймаються. Елементи стикуються з елементами того ж розміру з інших наборів.

Килимок з масажним ефектом. Масажний ефект створюють різні протекторні малюнки, які є на всіх комплектуючих.

Розмір 1 пазла: 31,5х31,5 см; товщина: 1 см.
Килимок зроблений зі спіненого м’якого полімеру (ЕВА).

Вам також можуть сподобатись

 • 96
  Ігровий килимок "Транспорт" - 250 грнЯскравий, зручний та м’який килимок-пазл – це прекрасна розвиваюча гра, під час якої дитина тренує увагу, логіку та моторику.
  Tags: та, з, увагу, гра, купити, моторику, логіку, тренує, дитина, якої
 • 90
  Килимок-пазл "Український алфавіт + Цифри" - 320 грнЯскравий, зручний та м'який килимок-пазл - це прекрасна розвиваюча гра, під час якої дитина тренує увагу, логіку та моторику.
  Tags: та, килимок-пазл, час, х, з, купити, моторику, увагу, тренує, дитина
 • 88
  Ігровий килимок "Цифри" - 250 грнІгровий килимок допоможе дитині запам'ятати цифри, вивчити кольори, розвинути логічне мислення та дрібну моторику. Частини килима можна використовувати як матеріал для інших ігор.
  Tags: килимок, з, інших, легко, см, купити, моторику, та, розміру, ева
 • 87
  Ігровий килимок-пазл - 400 грнЯскравий, зручний та м'який килимок-пазл – це прекрасна розвиваюча гра, під час якої дитина розвиває уяву, увагу, логічне мислення та моторику рук.
  Tags: та, килимок-пазл, з, купити, см, моторику, увагу, х, якої, час
 • 84
  Коляска для ляльок - 670 грнКоляски для ляльок - незамінний атрибут, який повинен бути у будь-якої дівчинки для рольових ігор. Малятко постійно спостерігає за своєю мамою, дивиться, як на вулицях гуляють інші матусі з маленькими дітками в колясках, тому коляска для ляльки стане чудовим подарунком для дитини.
  Tags: см, з, в, іграшки, дитячі, товари
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись