Код: Hdytigr23

Яскравий, зручний та м’який килимок-пазл – це прекрасна розвиваюча гра, під час якої дитина тренує увагу, логіку та моторику.

Характеристики

– Килимок складається з 10 елементів квадратної форми.
– Різнобарвні картинки всередині квадратів складаються з окремих маленьких частин. Вони легко виймаються і вставляються назад.

У комплекті: 10 деталей.
Розмір деталей: 31,5х31,5 см.
Товщина деталей: 10 мм.
Матеріал: EVA.
Вік: від 2-х років.

Вам також можуть сподобатись

 • 93
  Ігровий килимок "Транспорт" - 250 грнЯскравий, зручний та м’який килимок-пазл – це прекрасна розвиваюча гра, під час якої дитина тренує увагу, логіку та моторику.
  Tags: та, з, увагу, гра, купити, моторику, логіку, тренує, дитина, якої
 • 91
  Ігровий килимок-пазл - 400 грнЯскравий, зручний та м'який килимок-пазл – це прекрасна розвиваюча гра, під час якої дитина розвиває уяву, увагу, логічне мислення та моторику рук.
  Tags: та, килимок-пазл, з, купити, від, см, моторику, увагу, х, якої
 • 90
  Килимок-пазл "Фрукти та овочі" - 310 грнЯскравий килимок-пазл з масажним ефектом – це прекрасна розвиваюча гра, під час якої дитина тренує увагу, логіку, пам'ять та моторику.
  Tags: з, та, килимок-пазл, дитина, см, килимок, купити, моторику, логіку, увагу
 • 87
  Конструктор "Модний дім" (146 деталей) - 1050 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина буде розвивати координацію рухів і дрібну моторику.
  Tags: і, дитина, з, та, іграшки, дитячі, товари
 • 86
  Конструктор "Зоопарк" (69 деталей) - 620 грнНабір «Зоопарк» призначений для діток від трьох років і старше, стимулює їх сенсорне сприйняття та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей
  Tags: і, легко, іграшки, дитячі, товари
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись