Код: PLam1

Світлодіодна лампа стане незамінним аксесуаром для дому чи офісу і забезпечить якісне освітлення робочого столу.

Характеристики

Світлодіодна панель на 9 Вт.

Кількість світлодіодів – 15.

Тривалість світіння – 4-8 годин в залежності від режиму.

Вмикається шляхом дотику до кнопки – сенсорна, є три режими світіння.

Ніжка – гнучка, може вигинатися як завгодно у всіх напрямках. Висота ніжки 30 см.

Акумулятор заряджається через підключення USB шнура в адаптер живлення будь-якого мобільного телефона, планшета або ноутбука.

USB провід в комплекті, сама зарядка в комплект не входить.

Акумулятор 3000 Mah входить в комплект.

Вам також можуть сподобатись

 • 85
  Сенсорна настільна LED лампа з бездротовою зарядкою - 850 грнНастільна LED лампа з бездротовою зарядкою - ідеальне рішення для сучасного ритму життя. Лампа виконана в мінімалістичному дизайні і максимально зручна для використання. Прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр: на стіл для школяра, в офіс або приліжковий столик.
  Tags: в, лампа, на, для, настільна, або, лампи, купити, через, і
 • 76
  Настільний світильник-нічник - 430 грнСвітильник у вигляді сидячої панди можна використовувати як в якості світильника, так і в якості нічника. Увімкніть його на ніч, щоб вашій дитині було комфортно засинати.
  Tags: в, на, купити, і, у, як, до, см, живлення, кнопки
 • 71
  Лампа-підсвітка 13 см на міні-тринозі - 290 грнЛампу-підсвітку можна застосовувати для зйомки блогу, трансляцій, як постійне джерело світла для камери або фотоапарата. Також можна використовувати освітлення для роботи косметологів, бровістів, лашмейкерів.
  Tags: для, освітлення, см, купити, або, як, висота, в, лампа, живлення
 • 70
  Кільцева лампа-підсвітка 26 см зі штативом 2,1 м - 710 грнЛампу-підсвітку можна застосовувати для зйомки блогу, трансляцій, як постійне джерело світла для камери або фотоапарата. Також можна використовувати освітлення для роботи косметологів, бровістів, лашмейкерів.
  Tags: для, освітлення, см, лампи, купити, або, на, як, вт, живлення
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись