ЗАМОВЛЯЙТЕ ЛІХТАРИК ЗАРАЗ, ПОКИ ДІЄ АКЦІЙНА ЦІНА - 199 грн!

Щоб отримати детальну консультацію щодо ліхтарика - залиште свої контакти і ми відразу з вами зв'яжемось!* погоджуюсь з використанням моїх персональних даних виключно для здійснення консультації щодо даного товару.

Переваги використання ліхтаря-зарядки YN-5800 

1. Компактні габарити в складеному вигляді. Ліхтар має оригінальну складну конструкцію, що дозволяє зекономити місце в багажі та захистити ліхтар від пошкоджень під час транспортування.  

2. Зручний режим живлення ліхтаря. Живлення здійснюється від вбудованого акумулятора. Заряджається від мережі 220V або від сонячної батареї. 

3. Наявність надяскравих діодів. Діоди забезпечують рівномірне освітлення навколо ліхтаря, завдяки розсіювальній лінзі та освічують значну територію. 

4Надійний та стійкий до пошкоджень. Виготовлений з міцного пластику, водонепроникний, не боїться ударів та падінь. 

5. Гарне енергозабезпечення. Має тривалий режим роботи та добре тримає заряд батареї. 

6. Можливість одночасної роботи в 2-х режимах. 

Кемпінговий ліхтар YN-5800 може виручити Вас навіть у разі відключення світла в будинку (планового або аварійного). Його заряду може вистачити надовго і потужності при цьому буде досить для освітлення навіть цілої кімнати. При такому світлі можна буде комфортно себе почувати, орієнтуватися в приміщенні і навіть читати. Рекомендую. 

Купував ліхтар для походів. В цілому якістю та потужністю ліхтаря задоволений. Ліхтар стійко тримається на поверхні, переносити його можна за допомогою ручки, також зручно підвішувати ліхтар в наметі. Є сонячна батареї, ліхтар завжди можна підзарядити в польових умовах. Тому він не замінний для туристів, рибалок, мисливців і людей люблять активний відпочинок далеко від цивілізації. 

Чому варто придбати ліхтар YN-5800? 

1. Практичний при перенесенні та кріпленні. Ліхтар має 3 ручки, які дають змогу легко переносити ліхтар, або підвішувати і кріпити його в різних зручних для цього місцях. 

2. Незамінний помічник у Вашому поході. Ви можете використовувати ліхтар як портативну зарядку для телефону, планшета та іншої техніки, що дуже зручно коли поруч немає розетки. 

3. Простота фокусування та висока яскравість, що забезпечують тривале та відмінне освітлення в будь-яких умовах.