Двофазний лосьйон на основі пудри миттєво усуває небажаний блиск, абсорбуючи надлишки себума. З кожним днем поверхня шкіри вирівнюється. Через 1 місяць використання текстура шкіри стає однорідною.

Містить пудру листя Рододендрону Гренландського з себорегулюючими властивостями, яка, діючи в глибоких шарах шкіри, нормалізує роботу сальних залоз, перешкоджає появі блиску, бореться із запаленнями та покращує текстуру шкіри.

НАШІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ:
– 98% інгредієнтів натурального походження
– Веганська косметика**
– Без мінеральних олій, без силікону
– Нежирна текстура
– Флакон містить перероблений пластик та підлягає повторній переробці.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ
Струсіть флакон, щоб змішати пудру та лосьйон до однорідної консистенції. Нанесіть лосьйон на долоні або ватний диск, розподіліть його аплікативними рухами по обличчю, уникаючи контуру очей. Застосовуйте лосьйон вранці та ввечері на добре очищену шкіру.

* Тести in-vitro.
** Продукти, що не містять інгредієнтів тваринного походження.
Некомедогенна формула (не закупорює пори), пройшла дерматологічне тестування.

Вам також можуть сподобатись

  • 40
    УВАГА! Оплативши товар, куплений у нас на сайті, ви погоджуєтесь з Публічним договором оферти - ознайомтесь з ним, будь ласка. Основні поняття Відвідувач Сайту - особа, що відвідала сайт https://magazynonline.com без мети розміщення Замовлення. Користувач - фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови угоди і хоче оформити Замовлення на сайті…
    Tags: на, в, з, що, не, та, або, до