Код: Odytigr6

Двоповерхова заміська вілла на морському узбережжі буде чудовим подарунком для кожної дівчинки, так як він не тільки забезпечить дитині багато годин захоплюючої гри, але і дасть можливість розвинути в собі творче, логічне і просторове мислення, посидючість та креативність.

Характеристики

Будиночок легко розкривається і на першому поверсі утворюється внутрішній дворик з терасою. Між поверхами є сходи.
На першому поверсі можна облаштувати три кімнати, на другому – одну.

Конструкція вілли передбачає дві круглі башточки, під дахом яких розташовуються люстри, оснащені світлодіодами. Люстри включаються натисненням спеціальної кнопочки, розташованої збоку (батарейки в комплекті).

У набір також входить:

– меблі для будиночка (шафа, туалетний столик, крісло з тумбочкою, фоторамка, стілець, тумба під телевізор, телевізор, пара плічок);

– меблі для тераси (2 шезлонга, гойдалки, столик з парасолькою).

Вам також можуть сподобатись

 • 86
  Будиночок для звірят - 1030 грнБудиночок для звірят - це ідеальний подарунок для дитини, яка любить тварин. Будиночок не тільки забезпечить дитині багато годин захоплюючої гри, але і дасть можливість розвинути в собі багато корисних якостей, такі як: творче, логічне і просторове мислення, посидючість і креативність.
  Tags: і, будиночок, для, з, багато, в, не, просторове, як, творче
 • 82
  Лялькова вілла - 980 грнЗаміська вілла у вигляді двоповерхового дерев'яного будинку буде чудовим подарунком для кожної дівчинки.
  Tags: для, в, у, вілла, на, з, комплекті, є, дівчинки, кожної
 • 79
  Коляска для ляльок - 670 грнКоляски для ляльок - незамінний атрибут, який повинен бути у будь-якої дівчинки для рольових ігор. Малятко постійно спостерігає за своєю мамою, дивиться, як на вулицях гуляють інші матусі з маленькими дітками в колясках, тому коляска для ляльки стане чудовим подарунком для дитини.
  Tags: для, з, в, і, у, іграшки, дитячі, товари
 • 79
  Конструктор "Зоопарк" (69 деталей) - 620 грнНабір «Зоопарк» призначений для діток від трьох років і старше, стимулює їх сенсорне сприйняття та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей
  Tags: і, для, легко, іграшки, дитячі, товари
 • 79
  Конструктор "Модний дім" (146 деталей) - 1050 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина буде розвивати координацію рухів і дрібну моторику.
  Tags: і, для, з, та, набір, іграшки, дитячі, товари