Код: Hdytigr3

Магнітний 3D-конструктор стане відмінним подарунком для дитини з 3 років і до шкільного віку. Набір не схожий ні на один класичний конструктор, адже в ньому немає замків або з’єднань. Деталі скріплюються між собою під силою магнітного притяжіння. Конструктор безпечний для маленьких дітей, так як магніти вбудовані в корпус деталей.

Характеристики

У комплекті конструктора 30 різнокольорових деталей різних геометричних форм, які допоможуть вивчати кольори і назви фігур.
Кожна деталь має приємну фактуру, обтічні кути, тому не принесе ніяких травм дитині.
У процесі складання тренується дрібна моторика, логічне мислення, дитяча уява, уважність, наполегливість.
Результатом праці малюків є барвисті об’ємні машинки, будиночки, диво-рослини, унікальні космічні споруди і багато іншого.

Вам також можуть сподобатись

 • 76
  Ігровий килимок для малюків з підвісними іграшками - 440 грнПідходить для дітей від 0 до 12 місяців, зроблений з м'якого матеріалу. Залежно від віку малюка, він буде лежати, і спостерігати за іграшками, які висять зверху, або ж повзати по килимку, намагаючись дістати іграшки. Ваш малюк буде розвиватися, граючи і перебуваючи при цьому в комфортних умовах.
  Tags: і, для, з, дітей, в, іграшки, купити, тому, або, віку
 • 74
  Іграшка музична "Ведмедик"М'який ведмедик з проектором і приємними мелодіями стане кращим другом вашої дитини з самого народження. Завдяки плюшу і м'яким пластиковим вставкам, з ведмежам дуже приємно обніматися! Проектор на грудях ведмедика автоматично переливається всіма кольорами веселки. Ведмедик може відтворювати звуки природи і великий репертуар: класичної музики, джаз, Soft-рок, модерн, New Age…
  Tags: і, з, не, іграшки, або, у, дитини, стане, на, дитячі
 • 72
  Дерев'яний розвиваючий куб - 580 грнДерев'яний куб – це універсальна розвиваюча іграшка. На всіх гранях куба встановлені оригінальні ігрові панелі, кожна з яких спрямована на розвиток певних навичок дитини. Функціональні панелі обладнані різноманітними кольоровими рухомими елементами, отворами та іншими цікавими деталями.
  Tags: з, на, і, дитини, купити, кожна, мислення, логічне, у, кольори
 • 58
  Роликові ковзани - 750 грнРолики - це активний відпочинок ваших діток від телефонів та планшетів на свіжому повітрі. Дана модель дозволяє регулювати розмір, що робить їх максимально зручними для дитини.
  Tags: для, на, і, купити, дитини, з, до, грн, код, характеристики
 • 56
  Художній набір (208 предметів) - 400 грнХудожній набір на 208 предметів - це найкращий варіант для дитини, яка захоплюється малюванням. Він стане відмінним подарунком для розвитку творчих здібностей дитини. Все, що необхідно для малювання, вміщено в одній валізці. Дитина зможе експериментувати, пробувати різні види малювання, змінювати стилі. Тут міститься безліч потрібних предметів - фломастери, фарби, олівці,…
  Tags: для, набір, дитини, тому, багато, є, не, купити, іншого, на