Код: Odytigr11

Машинка, яка трансформується в робота, є зменшеною копією реально існуючого автомобіля, а перетворений робот нагадує персонажа відомого фільму Трансформери. Ця оригінальна іграшка стане незамінною у дитячій колекції.

Характеристики

Трансформер на радіоуправлінні володіє цікавим функціоналом. За допомогою пульта машинка дистанційно перетворюється на робота і навпаки. Управління функціями обох іграшок здійснюється також за рахунок пульта.

Машина вміє їздити у всі напрямки і дріфтувати на поворотах. Робот також пересувається на всі боки, здійснюючи повороти і обертаючись на одному місці по колу.

Функціонування іграшки супроводжується світло-звуковими ефектами.

Працює іграшка від акумулятора, що перезаряджається 3,7V 250mAh.
Пульт управління функціонує від батарейок (2 шт.) типу “АА” 1,5V (не входять у комплект).

Комплектація:

– Робот-трансформер;

– Акумулятор;

– USB-зарядка;

– Пульт керування.

Вам також можуть сподобатись

 • 80
  Трек на радіокеруванні - 720 грнСучасний неоновий трек обов'язково стане улюбленою іграшкою будь-якого гонщика, адже кільцева траса поєднує в собі 3 мертві петлі, по яким так і хочеться проїхати на повній швидкості.
  Tags: на, в, купити, від, пульт, машинка, входять, по, і, радіокеруванні
 • 79
  Робот-трансформер на радіокеруванні - 910 грнМашина-трансформер - це досить цікава іграшка, яка поєднує в собі з одного боку машину, а з іншого боку робота. Шляхом нескладних маніпуляцій робот перетворюється у вантажівку. Робот Оптимус Прайм стане незамінною іграшкою дитячої колекції.
  Tags: робот, в, перетворюється, робота, і, у, стане, незамінною, від, колекції
 • 79
  Баскетбольне кільце на стійці - 650 грнБаскетбол - дуже цікава і рухлива, яка захоплює як дорослих, так і дітей. За допомогою даного набору ви зможете спорудити баскетбольну стійку зі щитом і встановити її у себе вдома, або у дворі. Гра в баскетбол розвиває координацію рухів, уважність і дає масу позитивних емоцій.
  Tags: і, у, за, іграшки, дитячі, товари
 • 79
  Поліцейська машинка на радіокеруванні - 820 грнПоліцейська машинка на радіокеруванні стане оригінальним подарунком і зможе доповнити колекцію дитячих машинок Вашої дитини.
  Tags: на, машинка, радіокеруванні, від, v, пульта, купити, акумулятора, стане, і
 • 79
  Автотрек на радіокеруванні - 790 грнДитячий ігровий автотрек буде відмінним подарунком для вашого юного гонщика. Можна побудувати класний трек з петлею на 360 градусів і гнатися на своєму авто по треку, а різнокольорове підсвічування не дасть вашій дитині занудьгувати.
  Tags: на, не, у, по, а, купити, машинка, комплект, і, типу