Код: Odytigr11

Машинка, яка трансформується в робота, є зменшеною копією реально існуючого автомобіля, а перетворений робот нагадує персонажа відомого фільму Трансформери. Ця оригінальна іграшка стане незамінною у дитячій колекції.

Характеристики

Трансформер на радіоуправлінні володіє цікавим функціоналом. За допомогою пульта машинка дистанційно перетворюється на робота і навпаки. Управління функціями обох іграшок здійснюється також за рахунок пульта.

Машина вміє їздити у всі напрямки і дріфтувати на поворотах. Робот також пересувається на всі боки, здійснюючи повороти і обертаючись на одному місці по колу.

Функціонування іграшки супроводжується світло-звуковими ефектами.

Працює іграшка від акумулятора, що перезаряджається 3,7V 250mAh.
Пульт управління функціонує від батарейок (2 шт.) типу “АА” 1,5V (не входять у комплект).

Комплектація:

– Робот-трансформер;

– Акумулятор;

– USB-зарядка;

– Пульт керування.

Вам також можуть сподобатись

 • 80
  Трек на радіокеруванні - 480 грнСучасний неоновий трек обов'язково стане улюбленою іграшкою будь-якого гонщика, адже кільцева траса поєднує в собі 3 мертві петлі, по яким так і хочеться проїхати на повній швидкості.
  Tags: на, в, купити, від, пульт, машинка, входять, по, і, радіокеруванні
 • 79
  Ігрове дитяче піаніно - 220 грнДитяче ігрове піаніно у вигляді крокодильчика - це корисна і захоплююча іграшка для самих маленьких, яка сприяє розвитку музичного слуху.
  Tags: і, іграшка, яка, в, купити, у, грн, працює, від, типу
 • 79
  Баскетбольне кільце на стійці - 650 грнБаскетбол - дуже цікава і рухлива, яка захоплює як дорослих, так і дітей. За допомогою даного набору ви зможете спорудити баскетбольну стійку зі щитом і встановити її у себе вдома, або у дворі. Гра в баскетбол розвиває координацію рухів, уважність і дає масу позитивних емоцій.
  Tags: і, у, за, іграшки, дитячі, товари
 • 79
  Автотрек - 510 грнАвтотрек стане відмінним подарунком для дитини і подарує їй море позитивних емоцій. Траса з 85 деталей зможе захоплююче урізноманітнити дозвілля дітей
  Tags: купити, стане, і, ефектами, шт, характеристики, на, машинка, комплект, у
 • 79
  Автотрек - 510 грнАвтотрек стане відмінним подарунком для дитини і подарує їй море позитивних емоцій. Траса зі 106 деталей зможе захоплююче урізноманітнити дозвілля дітей
  Tags: купити, стане, і, ефектами, шт, характеристики, на, машинка, комплект, у
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись