Код: DMmat1

За допомогою магнітної математики дитина легко вивчить всі цифри, навчиться рахувати, називати числа в прямому і зворотньому порядку, зможе порівнювати предмети за допомогою знаків «більше»/«менше», вирішувати приклади та прості завдання на додавання і віднімання. Цифри і знаки дублюються, так що Ви з Вашою дитиною зможете вирішувати відразу кілька прикладів. При цьому активно розвивається пам’ять, увага, мислення і дрібна моторика.

Характеристики

У наборі:

– 82 магніти з цифрами, знаками, картинками;

– 16 карток із завданнями;

– магнітна дошка;

– правила.

Вид упаковки: картонна коробка з ручкою.
Вік: від 4-х до 6 років.

Вам також можуть сподобатись

 • 92
  Абетка магнітна з дошкою - 340 грнЗа допомогою абетки дитина легко вивчить всі голосні і приголосні букви алфавіту, навчиться складати склади і слова. Букви дублюються, так що Ви з Вашою дитиною зможете викладати цілі речення. При цьому активно розвивається пам'ять, увага, мислення і дрібна моторика.
  Tags: і, з, цьому, при, дитиною, зможете, активно, магнітна, що, розвивається
 • 86
  3в1 Абетка, English, Математика - 360 грнЗа допомогою цієї дидактичної гри дитина легко вивчить алфавіт, навчиться складати слова і навчиться читати; вивчить цифри, числа, прямий та зворотній рахунок; назви тварин, кольорів та цифр англійською мовою.
  Tags: навчиться, вивчить, та, і, цифри, числа, купити, з, легко, дитина
 • 85
  Куб-сортер - 150 грнКласичний куб з вставками-геометричними фігурами. Грані куба легко розбираються і складаються. Малюк вивчає кольори і форми фігур. Відмінно розвиває образне мислення, моторику пальчиків, творче уявлення, уважність до деталей.
  Tags: і, на, купити, в, мислення, з, легко, іграшки, дитячі, товари
 • 84
  Тісто для ліплення "Яскраві фрукти" - 250 грнТісто для ліплення "Яскраві фрукти" - це ідеальний набір для дитячої творчості. Яскравий кольоровий набір містить безліч різноманітних елементів, щоб познайомити дитину з ліпленням і зробити процес цікавим і захоплюючим. Тісто для ліплення розвиває дрібну моторику, вчить малюка уважності й посидючості, а також допомагає максимально розкрити творчий потенціал.
  Tags: і, з, дитячі, товари, розвиваючі, іграшки
 • 84
  Музичний будиночок - 250 грнПізнавальний музичний будинок - це навчальна і розвиваюча іграшка для найменших, що розвиває інтелектуальні здібності, візуальні і слухові навички малюка.
  Tags: і, купити, з, що, іграшки, дитячі, товари, розвиваючі
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись