Код: DMmuz2

Захоплююча та доречна іграшка – мікрофон – для всіх початківців-співаків і співачок. Модель виглядає дуже сучасно і професійно. Зручний мікрофон оснащений 2 активними кнопками та підключенням до телефону. Такий функціонал допоможе з легкістю запускати улюблені пісеньки і практикуватися в співі одночасно.

Характеристики

Особливості моделі:
– кнопка on / off;
– кнопка активації світлових ефектів;
– вбудований кабель з роз’ємом для телефону TRS;
– кнопка активації музичних композицій.

Мікрофон працює від 2х батарейок типу «АА» – не входять в комплект.

Вам також можуть сподобатись

 • 84
  Конструктор "Модний дім" (125 деталей) - 920 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Граючи з конструктором, малюк сам побудує магазин косметики, встановить прилавки, навчиться викладати різний товар. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина…
  Tags: і, для, з, іграшки, дитячі, товари
 • 84
  Коляска для ляльок - 670 грнКоляски для ляльок - незамінний атрибут, який повинен бути у будь-якої дівчинки для рольових ігор. Малятко постійно спостерігає за своєю мамою, дивиться, як на вулицях гуляють інші матусі з маленькими дітками в колясках, тому коляска для ляльки стане чудовим подарунком для дитини.
  Tags: для, з, в, і, іграшки, дитячі, товари
 • 84
  Конструктор "Модний дім" (146 деталей) - 1050 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина буде розвивати координацію рухів і дрібну моторику.
  Tags: і, для, з, та, іграшки, дитячі, товари
 • 83
  Ігрове дитяче піаніно - 220 грнДитяче ігрове піаніно у вигляді крокодильчика - це корисна і захоплююча іграшка для самих маленьких, яка сприяє розвитку музичного слуху.
  Tags: і, іграшка, в, купити, для, захоплююча, грн, працює, від, типу
 • 83
  Конструктор "Ферма" (126 деталей) - 1000 грнНабір «Ферма» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей.
  Tags: і, для, іграшки, дитячі, товари
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись