Код: DMbud3

Музичний будиночок відправить малюка у захоплюючу подорож на щасливу ферму тварин. Червоний будиночок з білим дахом і з зображенням веселого фермера стане відмінною забавою для малюка.

Характеристики

На будиночку малюк знайде 4 кнопки, кожна з яких відповідає за відтворення певних звуків. По центру знаходиться кнопка у формі ноти, яка відтворює веселу мелодію. Клавіші у формі тварин відповідають за характерні їм звуки.

Музичний будиночок представлений у двох видах.


Працює від батарейок: 2 х 1.5V «ААА».

Вам також можуть сподобатись

 • 88
  Музичний будиночок - 250 грнПізнавальний музичний будинок - це навчальна і розвиваюча іграшка для найменших, що розвиває інтелектуальні здібності, візуальні і слухові навички малюка.
  Tags: і, музичний, у, звуки, купити, малюка, з, для, іграшки, дитячі
 • 87
  Тісто для ліплення "Яскраві фрукти" - 250 грнТісто для ліплення "Яскраві фрукти" - це ідеальний набір для дитячої творчості. Яскравий кольоровий набір містить безліч різноманітних елементів, щоб познайомити дитину з ліпленням і зробити процес цікавим і захоплюючим. Тісто для ліплення розвиває дрібну моторику, вчить малюка уважності й посидючості, а також допомагає максимально розкрити творчий потенціал.
  Tags: для, і, з, дитячі, товари, розвиваючі, іграшки
 • 87
  Розвиваючий будиночок- 210 грнІграшка "Будиночок" входить в розвиваючу серію пластмасових іграшок. У наборі 10 фішок різних кольорів і форм, до яких малюк повинен знайти відповідний отвір у будиночку.
  Tags: у, будиночок, і, купити, будиночку, малюк, яких, від, для, характеристики
 • 86
  Дощечка для малювання - 410 грнМагнітна дощечка для малювання - це чудовий спосіб для тренування дрібної моторики малюка, розвитку його творчого потенціалу і для його першого знайомства з буквами, цифрами та геометричними фігурами.
  Tags: для, і, звуки, на, з, х, у, купити, малюка, від
 • 86
  Дощечка для малювання - 190 грнМагнітна дощечка для малювання - це чудовий спосіб для тренування дрібної моторики малюка, розвитку його творчого потенціалу і для його першого знайомства з буквами, цифрами та геометричними фігурами.
  Tags: для, і, з, на, х, купити, малюка, дитячі, товари, розвиваючі
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись