Код: DMbud2

Пізнавальний музичний будинок – це навчальна і розвиваюча іграшка для найменших, що розвиває інтелектуальні здібності, візуальні і слухові навички малюка.

Характеристики

Принцип роботи музичного будиночка:
У наборі є три картки і кожна з них оснащена чотирма звуковими ефектами. Коли Ви вставите картку і натиснете на кнопку «Play», зазвучить звуковий ефект характерний відповідному зображенню.
1-ша картка – звуки тварин;
2-а картка – звуки транспорту;
3-а картка – з різноманітними звуками, такі як: телефон, дзвіночок, сміх дитини і ін.

Іграшка працює від 3-х батарейок типу «АА» 1.5 V (не входять у комплект).

Вам також можуть сподобатись

 • 92
  Тісто для ліплення "Яскраві фрукти" - 250 грнТісто для ліплення "Яскраві фрукти" - це ідеальний набір для дитячої творчості. Яскравий кольоровий набір містить безліч різноманітних елементів, щоб познайомити дитину з ліпленням і зробити процес цікавим і захоплюючим. Тісто для ліплення розвиває дрібну моторику, вчить малюка уважності й посидючості, а також допомагає максимально розкрити творчий потенціал.
  Tags: для, і, з, дитячі, товари, розвиваючі, іграшки
 • 90
  Дощечка для малювання - 190 грнМагнітна дощечка для малювання - це чудовий спосіб для тренування дрібної моторики малюка, розвитку його творчого потенціалу і для його першого знайомства з буквами, цифрами та геометричними фігурами.
  Tags: для, і, з, купити, це, малюка, дитячі, товари, розвиваючі, іграшки
 • 90
  Дощечка для малювання - 410 грнМагнітна дощечка для малювання - це чудовий спосіб для тренування дрібної моторики малюка, розвитку його творчого потенціалу і для його першого знайомства з буквами, цифрами та геометричними фігурами.
  Tags: для, і, звуки, з, у, це, купити, малюка, дитячі, товари
 • 89
  Розвиваючий будиночок- 210 грнІграшка "Будиночок" входить в розвиваючу серію пластмасових іграшок. У наборі 10 фішок різних кольорів і форм, до яких малюк повинен знайти відповідний отвір у будиночку.
  Tags: у, і, купити, іграшка, для, іграшки, дитячі, товари, розвиваючі
 • 89
  Пазли для дітей - 120 грнЯкщо хочете якісно і цікаво провести час з дитиною, збирайте з нею пазли! Пазл сприяє розвитку зорової пам'яті та логічному мисленню. У процесі гри дитина пізнає навколишній світ і розвиває дрібну моторику.
  Tags: з, і, у, розвиває, купити, для, іграшки, дитячі, товари, розвиваючі
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись