Інтенсивна корекція всіх ознак старіння, вирівнює колір та рельєф шкіри.
Містить Нектар із Бруньок, що має унікальні регенеруючі властивості.

До набору входять:
– Денний Крем Анти-Аж Глобаль, Баночка 50 мл;
– Омолоджувальна Есенція Анти-Аж Глобаль, Флакон 50 мл.

Вам також можуть сподобатись

 • 35
  Набір Lifting Végétal - Ліфтинг Та Зміцнення №1До набору входять: - Денний Крем для Обличчя та Шиї Ліфтинг і Зміцнення, Баночка 50 мл; - Нічний Крем для Обличчя та Шиї Ліфтинг і Зміцнення, Баночка 50 мл.
  Tags: та, мл, баночка, крем, набір, денний, входять, набору, до
 • 34
  Набір Riche CrèmeДо набору входять: - Денний Благотворний Крем від Зморщок, Баночка 50 мл; - Нічний Благотворний Крем від Зморщок, Баночка 50 мл; - Благотворний Крем від Зморщок для Контуру Очей, 14 мл.
  Tags: мл, крем, баночка, набір, денний, входять, набору, до
 • 31
  Набір для обличчя "Детокс та Відновлення"У набір входять: 1. Нічний Крем-Маска для Обличчя "Детокс та Відновлення", 50 мл; 2. Денний Крем для Нормальної та Комбінованої шкіри "Детокс та Відновлення", 50 мл.
  Tags: та, набір, мл, крем, шкіри, денний, входять
 • 30
  Набір для тіла Арганія-ТрояндаЗволоження та чуттєвий східний аромат. До набору входять: - Молочко для Тіла Арганія-Троянда, Флакон 200 мл; - Гель для Ванни та Душу Арганія-Троянда, Флакон 200 мл; - Крем для Рук Арганія-Троянда, Тюбик 30 мл.
  Tags: мл, флакон, та, набір, крем, входять, набору, до
 • 30
  Набір догляду за обличчям Детокс та ВідновленняДо набору входять: - Гель-Ексфоліант для Вмивання Детокс та Відновлення, Тюбик 125 мл; - Маска для Обличчя для Всіх Типів Шкіри Детокс та Відновлення, Тюбик 75 мл.
  Tags: та, мл, набір, шкіри, всіх, входять, набору, до