У набір входять:
1. Нічний Крем-Маска для Обличчя “Детокс та Відновлення”, 50 мл;
2. Денний Крем для Нормальної та Комбінованої шкіри “Детокс та Відновлення”, 50 мл.

Вам також можуть сподобатись

 • 67
  Набір догляду за обличчям Детокс та ВідновленняДо набору входять: - Гель-Ексфоліант для Вмивання Детокс та Відновлення, Тюбик 125 мл; - Маска для Обличчя для Всіх Типів Шкіри Детокс та Відновлення, Тюбик 75 мл.
  Tags: детокс, та, відновлення, для, мл, набір, шкіри, обличчя, входять
 • 54
  Набір Lifting Végétal - Ліфтинг Та Зміцнення №1До набору входять: - Денний Крем для Обличчя та Шиї Ліфтинг і Зміцнення, Баночка 50 мл; - Нічний Крем для Обличчя та Шиї Ліфтинг і Зміцнення, Баночка 50 мл.
  Tags: та, обличчя, мл, крем, для, набір, нічний, денний, входять
 • 42
  Набір для тіла Арганія-ТрояндаЗволоження та чуттєвий східний аромат. До набору входять: - Молочко для Тіла Арганія-Троянда, Флакон 200 мл; - Гель для Ванни та Душу Арганія-Троянда, Флакон 200 мл; - Крем для Рук Арганія-Троянда, Тюбик 30 мл.
  Tags: для, мл, та, набір, крем, входять
 • 39
  Денний Флюїд для Обличчя Детокс та ВідновленняДенний Флюїд для Обличчя «Детокс та відновлення» - це нове покоління* денного догляду для максимального детокс ефекту: поєднання унікальної інноваційної* текстури з посиленим захистом від зовнішніх забруднень. Цей ультраосвіжувальний денний догляд із високою концентрацією детоксифікуючих екстрактів Афлої та Моринги очищає шкіру від токсинів і надає їй сяяння. ЙОГО+: Завдяки інноваційній* текстурі аква-геля, Флюїд при контакті…
  Tags: та, для, обличчя, денний, детокс, відновлення
 • 39
  Набір Riche CrèmeДо набору входять: - Денний Благотворний Крем від Зморщок, Баночка 50 мл; - Нічний Благотворний Крем від Зморщок, Баночка 50 мл; - Благотворний Крем від Зморщок для Контуру Очей, 14 мл.
  Tags: мл, крем, для, нічний, набір, денний, входять