Зволоження та чуттєвий східний аромат.

До набору входять:
– Молочко для Тіла Арганія-Троянда, Флакон 200 мл;
– Гель для Ванни та Душу Арганія-Троянда, Флакон 200 мл;
– Крем для Рук Арганія-Троянда, Тюбик 30 мл.

Вам також можуть сподобатись

 • 67
  Набір для тіла Кокосовий ГоріхНіжне очищення шкіри та чуттєвий аромат. До набору входять: - Рідке Мило для Рук Кокосовий Горіх з чуттєвим ароматом, Флакон 190 мл; - Молочко для Тіла Кокосовий Горіх, Флакон 200 мл; - Гель для Ванни та Душу Кокосовий Горіх, Флакон 200 мл.
  Tags: для, мл, флакон, тіла, та, набір, душу, ванни, гель, молочко
 • 63
  Набір для тіла та волосся - Бурбонська Ваніль + Живлення та Шовковистість для волоссяДо набору входять: - Шампунь-Крем для Волосся Живлення та Шовковистість, Флакон 300 мл; - Рідке Мило для Рук Бурбонська Ваніль з чуттєвим ароматом, Флакон 190 мл; - Крем для Рук Бурбонська Ваніль, Тюбик 30 мл; - Гель для Ванни та Душу Бурбонська Ваніль, Флакон 200 мл.
  Tags: для, мл, та, флакон, рук, ванни, гель, тюбик, крем, душу
 • 52
  Набір Мигдаль - ФлердоранжМоменти ніжності з олією Мигдалю ( у парфумовій композиції) й квітковим ароматом Флердоранжа. До набору входять: - Парфумований Спрей для Тіла та Волосся Мигдаль – Флердоранж, Флакон 100 мл; - Гель для Ванни та Душу Мигдаль — Флердоранж, Флакон 200 мл.
  Tags: мл, флакон, та, для, набір, душу, ванни, гель, тіла, входять
 • 48
  Набір Hydra Végétal - ЗволоженняДо набору входять: - Зволожувальний Гоммаж для Обличчя, Тюбик 75 мл; - Маска для Обличчя Інтенсивне Зволоження, Тюбик 75 мл.
  Tags: зволоження, для, тюбик, мл, набір, до, набору, входять
 • 45
  Набір для Волосся - Життєва Сила та БлискПриродне сяяння та блиск з олією Календули До набору входять: - Шампунь-Гель для Волосся Життєва Сила та Блиск, Флакон 300 мл; - Бальзам-Гель для Волосся Життєва Сила та Блиск, Флакон 200 мл.
  Tags: та, для, мл, флакон, набір, входять, набору, до