Природне сяяння та блиск з олією Календули

До набору входять:
– Шампунь-Гель для Волосся Життєва Сила та Блиск, Флакон 300 мл;
– Бальзам-Гель для Волосся Життєва Сила та Блиск, Флакон 200 мл.

Вам також можуть сподобатись

 • 52
  Набір для тіла та волосся - Бурбонська Ваніль + Живлення та Шовковистість для волоссяДо набору входять: - Шампунь-Крем для Волосся Живлення та Шовковистість, Флакон 300 мл; - Рідке Мило для Рук Бурбонська Ваніль з чуттєвим ароматом, Флакон 190 мл; - Крем для Рук Бурбонська Ваніль, Тюбик 30 мл; - Гель для Ванни та Душу Бурбонська Ваніль, Флакон 200 мл.
  Tags: для, мл, та, флакон, волосся, набір, з, входять, набору, до
 • 49
  Набір Мигдаль - ФлердоранжМоменти ніжності з олією Мигдалю ( у парфумовій композиції) й квітковим ароматом Флердоранжа. До набору входять: - Парфумований Спрей для Тіла та Волосся Мигдаль – Флердоранж, Флакон 100 мл; - Гель для Ванни та Душу Мигдаль — Флердоранж, Флакон 200 мл.
  Tags: мл, флакон, та, для, набір, волосся, входять, до, набору, олією
 • 45
  Набір для тіла Арганія-ТрояндаЗволоження та чуттєвий східний аромат. До набору входять: - Молочко для Тіла Арганія-Троянда, Флакон 200 мл; - Гель для Ванни та Душу Арганія-Троянда, Флакон 200 мл; - Крем для Рук Арганія-Троянда, Тюбик 30 мл.
  Tags: для, мл, флакон, та, набір, входять, набору, до
 • 43
  Набір для тіла Кокосовий ГоріхНіжне очищення шкіри та чуттєвий аромат. До набору входять: - Рідке Мило для Рук Кокосовий Горіх з чуттєвим ароматом, Флакон 190 мл; - Молочко для Тіла Кокосовий Горіх, Флакон 200 мл; - Гель для Ванни та Душу Кокосовий Горіх, Флакон 200 мл.
  Tags: для, мл, флакон, та, набір, з, входять, набору, до
 • 38
  Набір догляду за обличчям Детокс та ВідновленняДо набору входять: - Гель-Ексфоліант для Вмивання Детокс та Відновлення, Тюбик 125 мл; - Маска для Обличчя для Всіх Типів Шкіри Детокс та Відновлення, Тюбик 75 мл.
  Tags: та, для, мл, набір, входять, набору, до