До набору входять:
– Гель-Ексфоліант для Вмивання Детокс та Відновлення, Тюбик 125 мл;
– Маска для Обличчя для Всіх Типів Шкіри Детокс та Відновлення, Тюбик 75 мл.

Вам також можуть сподобатись

 • 67
  Набір для обличчя "Детокс та Відновлення"У набір входять: 1. Нічний Крем-Маска для Обличчя "Детокс та Відновлення", 50 мл; 2. Денний Крем для Нормальної та Комбінованої шкіри "Детокс та Відновлення", 50 мл.
  Tags: та, детокс, відновлення, для, набір, обличчя, мл, шкіри, входять
 • 52
  Набір Hydra Végétal - ЗволоженняДо набору входять: - Зволожувальний Гоммаж для Обличчя, Тюбик 75 мл; - Маска для Обличчя Інтенсивне Зволоження, Тюбик 75 мл.
  Tags: для, обличчя, тюбик, мл, набір, до, набору, входять, маска
 • 45
  Набір для тіла Арганія-ТрояндаЗволоження та чуттєвий східний аромат. До набору входять: - Молочко для Тіла Арганія-Троянда, Флакон 200 мл; - Гель для Ванни та Душу Арганія-Троянда, Флакон 200 мл; - Крем для Рук Арганія-Троянда, Тюбик 30 мл.
  Tags: для, мл, та, набір, тюбик, входять, набору, до
 • 43
  Набір Lifting Végétal - Ліфтинг Та Зміцнення №1До набору входять: - Денний Крем для Обличчя та Шиї Ліфтинг і Зміцнення, Баночка 50 мл; - Нічний Крем для Обличчя та Шиї Ліфтинг і Зміцнення, Баночка 50 мл.
  Tags: та, обличчя, мл, для, набір, входять, набору, до
 • 41
  Набір для тіла та волосся - Бурбонська Ваніль + Живлення та Шовковистість для волоссяДо набору входять: - Шампунь-Крем для Волосся Живлення та Шовковистість, Флакон 300 мл; - Рідке Мило для Рук Бурбонська Ваніль з чуттєвим ароматом, Флакон 190 мл; - Крем для Рук Бурбонська Ваніль, Тюбик 30 мл; - Гель для Ванни та Душу Бурбонська Ваніль, Флакон 200 мл.
  Tags: для, мл, та, тюбик, набір, входять, набору, до