Код: Hdytigr19

Набір інструментів зі столиком (35 деталей) – це набір для сюжетно-рольової гри в майстерню. На багатофункціональному верстаті все під рукою і маленький майстер завжди готовий до роботи.

Характеристики

Ігрова майстерня виглядає і функціонує як справжня.

У набір входить:
– верстак з лотком для зберігання інструментів і запчастин;
– болти;
– гайки;
– молоток;
– пилка;
– розвідний ключ;
– гайковий ключ;
– накидний ключ;
– викрутка;
– лещата;
– дриль ручна;
– плоскогубці;
– кріпильні деталі;
– 3 бруска;
– 6 деталей для складання моделей;
– наклейки.

Вам також можуть сподобатись

 • 87
  Конструктор "Модний дім" (125 деталей) - 920 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Граючи з конструктором, малюк сам побудує магазин косметики, встановить прилавки, навчиться викладати різний товар. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина…
  Tags: і, для, з, деталі, набір, іграшки, дитячі, товари
 • 86
  Конструктор "Модний дім" (146 деталей) - 1050 грнНабір «Модний дім» призначений для діток від трьох років. Стимулює їх сенсорне сприйняття, творчі здібності та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Гра з великими, яскравими і кольоровими деталями сприяє розвитку фантазії, вмінню логічно мислити. Збираючи і розбираючи деталі, дитина буде розвивати координацію рухів і дрібну моторику.
  Tags: і, для, з, деталі, набір, іграшки, дитячі, товари
 • 86
  Ігровий набір інструментів для хлопчиків - 690 грнНабір інструментів (48 деталей) для сюжетно-рольової гри в майстерню. Хлопчики хочуть бути схожими на тата, особливо, коли потрібно щось полагодити.
  Tags: інструментів, для, набір, на, купити, майстерню, в, гри, сюжетно-рольової, деталей
 • 85
  Конструктор "Зоопарк" (69 деталей) - 620 грнНабір «Зоопарк» призначений для діток від трьох років і старше, стимулює їх сенсорне сприйняття та інтелектуально-пізнавальний розвиток. Великі і яскраві деталі конструктора спеціально призначені для маленьких дитячих ручок, легко з'єднуються між собою і сприяють розвитку дрібної моторики дітей
  Tags: і, для, деталі, іграшки, дитячі, товари
 • 85
  Дитячий ігровий набір "Супермаркет" - 1100 грнШикарний ігровий набір "Супермаркет" включає в себе все необхідне для гри - дитина знайде в наборі візок для покупок, продукти, касу з прилавком та холодильником. Велика стійка забезпечена декількома відділеннями для розкладки товару, а для покупця - візок на колесах з ручкою.
  Tags: для, на, з, в, і, набір, іграшки, дитячі, товари