До набору входять:
– Денний Крем для Обличчя та Шиї Ліфтинг і Зміцнення, Баночка 50 мл;
– Нічний Крем для Обличчя та Шиї Ліфтинг і Зміцнення, Баночка 50 мл.

Вам також можуть сподобатись

 • 54
  Набір для обличчя "Детокс та Відновлення"У набір входять: 1. Нічний Крем-Маска для Обличчя "Детокс та Відновлення", 50 мл; 2. Денний Крем для Нормальної та Комбінованої шкіри "Детокс та Відновлення", 50 мл.
  Tags: та, для, набір, обличчя, мл, крем, нічний, денний, входять
 • 49
  Набір Riche CrèmeДо набору входять: - Денний Благотворний Крем від Зморщок, Баночка 50 мл; - Нічний Благотворний Крем від Зморщок, Баночка 50 мл; - Благотворний Крем від Зморщок для Контуру Очей, 14 мл.
  Tags: мл, крем, баночка, для, нічний, набір, денний, входять, набору, до
 • 43
  Набір для тіла Арганія-ТрояндаЗволоження та чуттєвий східний аромат. До набору входять: - Молочко для Тіла Арганія-Троянда, Флакон 200 мл; - Гель для Ванни та Душу Арганія-Троянда, Флакон 200 мл; - Крем для Рук Арганія-Троянда, Тюбик 30 мл.
  Tags: для, мл, та, набір, крем, входять, набору, до
 • 43
  Набір Hydra Végétal - ЗволоженняДо набору входять: - Зволожувальний Гоммаж для Обличчя, Тюбик 75 мл; - Маска для Обличчя Інтенсивне Зволоження, Тюбик 75 мл.
  Tags: для, обличчя, мл, набір, végétal, до, набору, входять
 • 43
  Набір догляду за обличчям Детокс та ВідновленняДо набору входять: - Гель-Ексфоліант для Вмивання Детокс та Відновлення, Тюбик 125 мл; - Маска для Обличчя для Всіх Типів Шкіри Детокс та Відновлення, Тюбик 75 мл.
  Tags: та, для, мл, набір, обличчя, входять, набору, до