Plein Soleil відносить у барвисту, екзотичну реальність. Теплі, виразні ноти Туберози та Іланг-ілангу доповнюють чуттєві вібрації Сандалового Дерева. Освіжуальні ноти пряного Кардамону звучать яскравим акордом в цій гіпнотичній квітковій мелодії.

До набору входять:
– Парфумована Вода 30мл;
– Парфумований Крем для Рук 30мл.

Вам також можуть сподобатись

 • 33
  Набір для тіла та волосся - Бурбонська Ваніль + Живлення та Шовковистість для волоссяДо набору входять: - Шампунь-Крем для Волосся Живлення та Шовковистість, Флакон 300 мл; - Рідке Мило для Рук Бурбонська Ваніль з чуттєвим ароматом, Флакон 190 мл; - Крем для Рук Бурбонська Ваніль, Тюбик 30 мл; - Гель для Ванни та Душу Бурбонська Ваніль, Флакон 200 мл.
  Tags: для, мл, та, рук, крем, набір, входять, набору, до
 • 33
  Набір для тіла Арганія-ТрояндаЗволоження та чуттєвий східний аромат. До набору входять: - Молочко для Тіла Арганія-Троянда, Флакон 200 мл; - Гель для Ванни та Душу Арганія-Троянда, Флакон 200 мл; - Крем для Рук Арганія-Троянда, Тюбик 30 мл.
  Tags: для, мл, та, набір, рук, крем, входять, набору, до
 • 31
  Набір для обличчя "Детокс та Відновлення"У набір входять: 1. Нічний Крем-Маска для Обличчя "Детокс та Відновлення", 50 мл; 2. Денний Крем для Нормальної та Комбінованої шкіри "Детокс та Відновлення", 50 мл.
  Tags: та, для, набір, мл, крем, входять, у