Код: Oigr1

Пінг-понг або настільний теніс – це дуже цікава, рухлива і корисна гра, популярна у всьому світі. У пінг-понг грають діти і дорослі, однаково захоплюючись процесом. Гра в настільний теніс розвиває координацію рухів, уважність, винахідливість і дає масу позитивних емоцій.

Характеристики

У наборі: 2 ракетки; 3 кульки.

Ракетка виконана з дерева. Розміри: 25 см х 15 см х 1 см.

Вам також можуть сподобатись

 • 92
  Бадмінтон с воланчиком - 370 грнБадмінтон - це дуже цікава, рухлива і корисна гра, популярна у всьому світі. У бадмінтон грають діти і дорослі, однаково захоплюючись процесом. Не важливо - новачок ти чи вже професіонал - бадмінтон з воланчиком в стильному виконанні стане відмінним подарунком для кожного. Завдяки наявності зручного яскравого чохла з ручкою, ти…
  Tags: і, в, з, у, гра, для, см, емоцій, х, набір
 • 86
  Дартс з металевою сіткою - 400 грнДартс - захоплююча спортивна гра для компанії, в якій гравці метають дротики в мішень, що висить на стіні. Розвиває влучність, спритність, точність, тренує дрібну моторику рук.
  Tags: в, купити, розвиває, для, гра, oigr, у, характеристики, код, грн
 • 85
  Магнітний дартс - 420 грнДартс - захоплююча спортивна гра для компанії, в якій гравці метають дротики в мішень, що висить на стіні. Розвиває влучність, спритність, точність, тренує дрібну моторику рук.
  Tags: в, купити, розвиває, для, гра, з, грн, код, oigr, характеристики
 • 82
  Набір шахів, шашок і нард 3 в 1 - 400 грнДивились «Хід Королеви»? Шахи - це стильно, розвиваюче та цікаво. Комплект з трьох ігор - шахів, шашок і нард - розвиває логічне мислення, концентрацію, пам'ять, аналітичні здібності, вчить бути спостережливим і мислити стратегічно. Стане крутим подарунком дитині чи чоловіку на Миколая, Новий Рік чи Різдво.
  Tags: і, з, купити, см, в, це, розвиває, х, розміри, набір
 • 80
  Ігрова приставка (400 ігор) - 500 грнДана приставка не залишить байдужих тих, хто виріс в 1990-і або початку 2000-х, і подарує масу задоволення. Легко поміщається в кишеню, тому ваші улюблені ігри завжди з вами - Super Mario, Чіп і Дейл, Танчики, Черепашки Ніндзя, Контра, Мортал Комбат, Формула 1 і багато інших. Працює як від мережі, так…
  Tags: і, в, товари, для, відпочинку, ігри