До набору входять:
– Денний Благотворний Крем від Зморщок, Баночка 50 мл;
– Нічний Благотворний Крем від Зморщок, Баночка 50 мл;
– Благотворний Крем від Зморщок для Контуру Очей, 14 мл.

Вам також можуть сподобатись

 • 49
  Набір Lifting Végétal - Ліфтинг Та Зміцнення №1До набору входять: - Денний Крем для Обличчя та Шиї Ліфтинг і Зміцнення, Баночка 50 мл; - Нічний Крем для Обличчя та Шиї Ліфтинг і Зміцнення, Баночка 50 мл.
  Tags: мл, баночка, крем, для, набір, нічний, денний, входять, набору, до
 • 39
  Набір для обличчя "Детокс та Відновлення"У набір входять: 1. Нічний Крем-Маска для Обличчя "Детокс та Відновлення", 50 мл; 2. Денний Крем для Нормальної та Комбінованої шкіри "Детокс та Відновлення", 50 мл.
  Tags: для, набір, мл, крем, нічний, денний, входять
 • 38
  Набір для тіла Арганія-ТрояндаЗволоження та чуттєвий східний аромат. До набору входять: - Молочко для Тіла Арганія-Троянда, Флакон 200 мл; - Гель для Ванни та Душу Арганія-Троянда, Флакон 200 мл; - Крем для Рук Арганія-Троянда, Тюбик 30 мл.
  Tags: для, мл, набір, крем, входять, набору, до
 • 35
  Набір Serum Vegetal - Відновлення ПружностіЕкспертний догляд від усіх видів зморщок. Формула містить екстракти Мезембріантемум Кришталевого і Камеді Акації , скорочує виразність глибоких зморщок. До набору входять: - Молочко для Зняття Макіяжу з Розгладжувальним Ефектом, Флакон 200 мл; - Тонізувальний Антивіковий Лосьйон, Флакон 200 мл
  Tags: зморщок, мл, набір, до, набору, входять, для, від
 • 34
  Набір Анти-Аж ГлобальІнтенсивна корекція всіх ознак старіння, вирівнює колір та рельєф шкіри. Містить Нектар із Бруньок, що має унікальні регенеруючі властивості. До набору входять: - Денний Крем Анти-Аж Глобаль, Баночка 50 мл; - Омолоджувальна Есенція Анти-Аж Глобаль, Флакон 50 мл.
  Tags: мл, входять, до, набору, набір, денний, баночка, крем