Експертний догляд від усіх видів зморщок.
Формула містить екстракти Мезембріантемум Кришталевого і Камеді Акації , скорочує виразність глибоких зморщок.

До набору входять:
– Молочко для Зняття Макіяжу з Розгладжувальним Ефектом, Флакон 200 мл;
– Тонізувальний Антивіковий Лосьйон, Флакон 200 мл

Вам також можуть сподобатись

 • 35
  Набір Riche CrèmeДо набору входять: - Денний Благотворний Крем від Зморщок, Баночка 50 мл; - Нічний Благотворний Крем від Зморщок, Баночка 50 мл; - Благотворний Крем від Зморщок для Контуру Очей, 14 мл.
  Tags: від, зморщок, мл, для, набір, входять, набору, до
 • 33
  Набір для тіла Арганія-ТрояндаЗволоження та чуттєвий східний аромат. До набору входять: - Молочко для Тіла Арганія-Троянда, Флакон 200 мл; - Гель для Ванни та Душу Арганія-Троянда, Флакон 200 мл; - Крем для Рук Арганія-Троянда, Тюбик 30 мл.
  Tags: для, мл, флакон, набір, входять, молочко, набору, до
 • 33
  Набір для тіла Кокосовий ГоріхНіжне очищення шкіри та чуттєвий аромат. До набору входять: - Рідке Мило для Рук Кокосовий Горіх з чуттєвим ароматом, Флакон 190 мл; - Молочко для Тіла Кокосовий Горіх, Флакон 200 мл; - Гель для Ванни та Душу Кокосовий Горіх, Флакон 200 мл.
  Tags: для, мл, флакон, набір, з, молочко, входять, набору, до
 • 31
  Набір для тіла та волосся - Бурбонська Ваніль + Живлення та Шовковистість для волоссяДо набору входять: - Шампунь-Крем для Волосся Живлення та Шовковистість, Флакон 300 мл; - Рідке Мило для Рук Бурбонська Ваніль з чуттєвим ароматом, Флакон 190 мл; - Крем для Рук Бурбонська Ваніль, Тюбик 30 мл; - Гель для Ванни та Душу Бурбонська Ваніль, Флакон 200 мл.
  Tags: для, мл, флакон, набір, з, входять, набору, до
 • 30
  Кастрюля з кришкою BensonКастрюля з кришкою Benson з нержавіючої сталі з 9-шаровим дном Benson Об'єм - 4,5 літра. Діаметр дна - 22 см. Висота - 12 см. Кастрюля Benson виготовлена ​​з високоякісної нержавіючої сталі марки 18/10. Це один з різновидів нержавіючої сталі, до складу якої входить 18% хрому і 10% нікелю. Саме такий…
  Tags: з, і, для