Моменти ніжності з олією Мигдалю ( у парфумовій композиції) й квітковим ароматом Флердоранжа.

До набору входять:
– Парфумований Спрей для Тіла та Волосся Мигдаль – Флердоранж, Флакон 100 мл;
– Гель для Ванни та Душу Мигдаль — Флердоранж, Флакон 200 мл.

Вам також можуть сподобатись

 • 56
  Набір для тіла та волосся - Бурбонська Ваніль + Живлення та Шовковистість для волоссяДо набору входять: - Шампунь-Крем для Волосся Живлення та Шовковистість, Флакон 300 мл; - Рідке Мило для Рук Бурбонська Ваніль з чуттєвим ароматом, Флакон 190 мл; - Крем для Рук Бурбонська Ваніль, Тюбик 30 мл; - Гель для Ванни та Душу Бурбонська Ваніль, Флакон 200 мл.
  Tags: для, мл, та, флакон, волосся, ванни, гель, душу, ароматом, набір
 • 53
  Набір для тіла Кокосовий ГоріхНіжне очищення шкіри та чуттєвий аромат. До набору входять: - Рідке Мило для Рук Кокосовий Горіх з чуттєвим ароматом, Флакон 190 мл; - Молочко для Тіла Кокосовий Горіх, Флакон 200 мл; - Гель для Ванни та Душу Кокосовий Горіх, Флакон 200 мл.
  Tags: для, мл, флакон, тіла, та, набір, з, душу, ванни, гель
 • 52
  Набір для тіла Арганія-ТрояндаЗволоження та чуттєвий східний аромат. До набору входять: - Молочко для Тіла Арганія-Троянда, Флакон 200 мл; - Гель для Ванни та Душу Арганія-Троянда, Флакон 200 мл; - Крем для Рук Арганія-Троянда, Тюбик 30 мл.
  Tags: для, мл, флакон, тіла, та, набір, душу, ванни, гель, входять
 • 49
  Набір для Волосся - Життєва Сила та БлискПриродне сяяння та блиск з олією Календули До набору входять: - Шампунь-Гель для Волосся Життєва Сила та Блиск, Флакон 300 мл; - Бальзам-Гель для Волосся Життєва Сила та Блиск, Флакон 200 мл.
  Tags: та, волосся, для, мл, флакон, набір, входять, олією, набору, до
 • 34
  Набір для обличчя "Детокс та Відновлення"У набір входять: 1. Нічний Крем-Маска для Обличчя "Детокс та Відновлення", 50 мл; 2. Денний Крем для Нормальної та Комбінованої шкіри "Детокс та Відновлення", 50 мл.
  Tags: та, для, набір, мл, входять, у