Відрізняється від інших моделей стильним дизайном і матеріалами високої якості. Особливістю цієї моделі є каркас з хромованої сталі. Парасолька дуже міцна, але в той же час її вага лише близько 700 г.

Розкриття автоматично після натискання на кнопку, закриття автоматично, складання вручну.

Купол: діаметр 95 см, щільний поліестер, що дозволяє успішно користуватися парасолькою не тільки під час дощу, а й при мокрому снігу.

Каркас: 3 складання, система “антивітер”, каркас з хромованої сталі, 10 спиць, кінцівки спиць з металу, розсувний штир посилений і потовщений.

Ручка: напівкрюк, матеріал – “теплий пластик”.

Довжина в складеному вигляді – 34 см.

Колір чорний.

Комплектація: парасолька в чохлі з лямкою для носіння.

Вам також можуть сподобатись

  • 38
    УВАГА! Оплативши товар, куплений у нас на сайті, ви погоджуєтесь з Публічним договором оферти - ознайомтесь з ним, будь ласка. Основні поняття Відвідувач Сайту - особа, що відвідала сайт https://magazynonline.com без мети розміщення Замовлення. Користувач - фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови угоди і хоче оформити Замовлення на сайті…
    Tags: на, і, в, з, що, не
  • 31
    Кастрюля з кришкою BensonКастрюля з кришкою Benson з нержавіючої сталі з 9-шаровим дном Benson Об'єм - 4,5 літра. Діаметр дна - 22 см. Висота - 12 см. Кастрюля Benson виготовлена ​​з високоякісної нержавіючої сталі марки 18/10. Це один з різновидів нержавіючої сталі, до складу якої входить 18% хрому і 10% нікелю. Саме такий…
    Tags: з, і, не, в, сталі, для