Відрізняється від інших моделей стильним дизайном і матеріалами високої якості. Особливістю цієї моделі є каркас з хромованої сталі. Парасолька дуже міцна, але в той же час її вага лише близько 700 г.

Розкриття автоматично після натискання на кнопку, закриття автоматично, складання вручну.

Купол: діаметр 95 см, щільний поліестер, що дозволяє успішно користуватися парасолькою не тільки під час дощу, а й при мокрому снігу.

Каркас: 3 складання, система “антивітер”, каркас з хромованої сталі, 10 спиць, кінцівки спиць з металу, розсувний штир посилений і потовщений.

Ручка: напівкрюк, матеріал – “теплий пластик”.

Довжина в складеному вигляді – 34 см.

Колір чорний.

Комплектація: парасолька в чохлі з лямкою для носіння.

Вам також можуть сподобатись

 • 80
  Чоловіча парасолька антиураган повний автомат - 400 грнСтильна і компактна чоловіча парасолька, але за рахунок свого дизайну цілком підійде і жінкам. Дуже надійна, оскільки крім системи антивітер і цупкого купола в цій моделі застосовується товстий і міцний розкладний стрижень.
  Tags: і, в, парасолька, чоловіча, см, антивітер, моделі, з, автоматично, вигляді
 • 80
  Жіноча парасолька антивітер напівавтомат - 450 грнКрасива, стильна і компактна жіноча парасолька. Дуже надійна, оскільки крім системи антивітер в цій моделі застосовується товстий і міцний розкладний стрижень.
  Tags: і, антивітер, в, парасолька, моделі, см, вигляді, дуже, довжина, складеному
 • 79
  Чоловіча парасолька антиураган напівавтомат подвійний купол - 499 грнСтильна і компактна чоловіча парасолька. Дуже надійна, оскільки крім системи антивітер в цій моделі застосовується товстий і міцний розкладний стрижень. Має подвійний купол, що дозволяє використовувати її не тільки в сильний дощ але і в мокрий сніг та град. Верхній шар купола - однотонний, а нижній - кольоровий.
  Tags: в, і, купол, парасолька, чоловіча, моделі, антивітер, см, але, спиць
 • 73
  Жіноча парасолька зворотнього складання - 450 грнЗавдяки особливому механізму, зовнішня сторона купола, яка вже намокла під дощем, при складанні парасольки виявляється всередині, тому парасолька в складеному вигляді залишається абсолютно сухою. Вивертання купола і поломка спиць зведена до мінімуму, оскільки неможливо розкрити парасольку при сильному вітрі.
  Tags: при, парасолька, і, спиць, вигляді, см, складеному, в, парасольки, під
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись