Відрізняється від інших моделей стильним дизайном і матеріалами високої якості. Особливістю цієї моделі є каркас з хромованої сталі. Парасолька дуже міцна, але в той же час її вага лише близько 700 г.

Розкриття автоматично після натискання на кнопку, закриття автоматично, складання вручну.

Купол: діаметр 95 см, щільний поліестер, що дозволяє успішно користуватися парасолькою не тільки під час дощу, а й при мокрому снігу.

Каркас: 3 складання, система “антивітер”, каркас з хромованої сталі, 10 спиць, кінцівки спиць з металу, розсувний штир посилений і потовщений.

Ручка: напівкрюк, матеріал – “теплий пластик”.

Довжина в складеному вигляді – 34 см.

Колір чорний.

Комплектація: парасолька в чохлі з лямкою для носіння.

Вам також можуть сподобатись

 • 80
  Чоловіча парасолька антиураган повний автомат - 400 грнСтильна і компактна чоловіча парасолька, але за рахунок свого дизайну цілком підійде і жінкам. Дуже надійна, оскільки крім системи антивітер і цупкого купола в цій моделі застосовується товстий і міцний розкладний стрижень.
  Tags: і, в, парасолька, чоловіча, см, антивітер, моделі, з, автоматично, вигляді
 • 79
  Чоловіча парасолька антиураган напівавтомат подвійний купол - 390 грнСтильна і компактна чоловіча парасолька. Дуже надійна, оскільки крім системи антивітер в цій моделі застосовується товстий і міцний розкладний стрижень. Має подвійний купол, що дозволяє використовувати її не тільки в сильний дощ але і в мокрий сніг та град. Верхній шар купола - однотонний, а нижній - кольоровий.
  Tags: в, і, купол, парасолька, чоловіча, моделі, антивітер, см, але, спиць
 • 76
  Жіноча парасолька зворотнього складання - 390 грнЗавдяки особливому механізму, зовнішня сторона купола, яка вже намокла під дощем, при складанні парасольки виявляється всередині, тому парасолька в складеному вигляді залишається абсолютно сухою.
  Tags: парасолька, см, вигляді, складеному, в, парасольки, при, під, розкриття, діаметр
 • 38
  Дитяча парасолька LOL - 230 грнЩоб ваші дітки не мокли під дощем, подаруйте їм гарну і стильну парасольку з улюбленими мультигероями - ляльками LOL! Нехай ніщо не зашкодить їм насолоджуватись прогулянками на свіжому повітрі.
  Tags: не, на, з, см, і, під, закриття, вручну, діаметр, сталь
 • 37
  Дитяча парасолька - 220 грнЩоб ваші маленькі принцеси та принци не мокли під дощем - подаруйте їм гарну і стильну парасольку!
  Tags: не, і, під, на, вручну, після, натискання, автоматично, кнопку, закриття