Код: HMbil9

Постільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір красивих постільних комплектів з ранфорсу.

Характеристики

Матеріал: ранфорс
Підодіяльник: 150 * 210 см
Простирадло: 150 * 220 см
Наволочка: 2 шт 70 * 70 см

Вам також можуть сподобатись

 • 100
  Комплект постільної білизни євро (ранфорс) - 900 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір красивих постільних комплектів з ранфорсу.
  Tags: з, і, см, пропонуємо, стійка, купити, ранфорсу, комплектів, постільних, красивих
 • 100
  Двоспальний комплект постільної білизни (ранфорс) - 850 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір красивих постільних комплектів з ранфорсу.
  Tags: з, і, см, пропонуємо, стійка, купити, ранфорсу, комплектів, постільних, красивих
 • 100
  Комплект постільної білизни євро 240*260 см (ранфорс) - 1600 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір красивих постільних комплектів з ранфорсу.
  Tags: і, см, з, шт, зношування, стійка, ранфорсу, комплектів, постільних, красивих
 • 99
  Комплект постільної білизни євро (бязь) - 820 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір красивих постільних комплектів з бязі.
  Tags: з, і, см, пропонуємо, стійка, купити, комплектів, постільних, красивих, вибір
 • 99
  Полуторний комплект постільної білизни (бязь) - 720 грнПостільна білизна повинна бути з натурального, дихаючого і гіпоалергенного матеріалу, легка і стійка до зношування. Пропонуємо вам великий вибір красивих постільних комплектів з бязі.
  Tags: з, і, см, пропонуємо, стійка, купити, комплектів, постільних, красивих, вибір