Код: DMpotyag1

Весела іграшка потяг-сортер – це відмінний варіант для раннього розвитку малюка. Потяг поліпшить координацію рухів і дрібну пальчикову моторику, розвине логічне і просторове мислення, а також посприяє освоєнню нової інформації. Завдяки живленню від батарейок потяг оживає: починає рухатися, видавати реалістичні звуки і програвати мелодію.

Характеристики

Функції потяга:

1. Рух. Іграшка може їздити в будь-якому напрямку, завдяки диску, що обертається з маленькими коліщатками. Натикаючись на перешкоду, потяг автоматично змінить напрямок руху.

2. Світло. Спереду потяга розташовані 2 фари, що світяться, а також є підсвічування всередині сортера.

3. Сортер. У нашому потязі є 4 отвори у вигляді різних тварин для об’ємних фігур з їх зображенням.

4. Рухливі елементи. Іграшка оснащена багатьма рухливими міні-іграми: на трубу з маленькими кульками всередині, можна натискати, годинники, намистини і ключ на даху крутяться, чоловічків на віконцях можна обертати, а дверцята відкриваються, щоб діставати з фігурки тварин.

5. Картки. Крім потяга, в комплекті ви знайдете 6 кольорових карток з різними зображеннями і підписами англійською мовою.

Іграшка працює від 3-х батарейок типу «АА» 15V, які не входять у комплект.

Вам також можуть сподобатись

 • 88
  Музичний будиночок - 250 грнПізнавальний музичний будинок - це навчальна і розвиваюча іграшка для найменших, що розвиває інтелектуальні здібності, візуальні і слухові навички малюка.
  Tags: і, іграшка, у, а, звуки, купити, малюка, з, що, для
 • 86
  Дощечка для малювання - 410 грнМагнітна дощечка для малювання - це чудовий спосіб для тренування дрібної моторики малюка, розвитку його творчого потенціалу і для його першого знайомства з буквами, цифрами та геометричними фігурами.
  Tags: для, і, звуки, на, з, у, в, це, купити, малюка
 • 85
  Куб-сортер - 150 грнКласичний куб з вставками-геометричними фігурами. Грані куба легко розбираються і складаються. Малюк вивчає кольори і форми фігур. Відмінно розвиває образне мислення, моторику пальчиків, творче уявлення, уважність до деталей.
  Tags: і, на, купити, в, моторику, мислення, з, іграшки, дитячі, товари
 • 85
  Тісто для ліплення "Яскраві фрукти" - 250 грнТісто для ліплення "Яскраві фрукти" - це ідеальний набір для дитячої творчості. Яскравий кольоровий набір містить безліч різноманітних елементів, щоб познайомити дитину з ліпленням і зробити процес цікавим і захоплюючим. Тісто для ліплення розвиває дрібну моторику, вчить малюка уважності й посидючості, а також допомагає максимально розкрити творчий потенціал.
  Tags: для, і, з, дитячі, товари, розвиваючі, іграшки
 • 85
  Дощечка для малювання - 190 грнМагнітна дощечка для малювання - це чудовий спосіб для тренування дрібної моторики малюка, розвитку його творчого потенціалу і для його першого знайомства з буквами, цифрами та геометричними фігурами.
  Tags: для, і, з, на, купити, це, розвитку, малюка, дитячі, товари
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись