Правила повернення товару

Умови повернення товару

1. Інтернет-магазин надає можливість повернення товару в разі, якщо він Вас не влаштував з тих чи інших причин.

2. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» Ви маєте право обміняти непродовольчий товар належної якості або повернути його нам протягом 14 днів після отримання замовлення, не враховуючи дня покупки. Повернення здійснюється, якщо зазначений товар не був у експлуатації, збережено його товарний вид, споживчі властивості, фабричні ярлики, цілісність комплектацію та упаковки.

3. Ви маєте право повернути товар неналежної якості, під яким мається на увазі товар, не здатний забезпечити свої функціональні якості через істотний недолік (наявність дефектів / браку).

Покупець, якому проданий товар неналежної якості, якщо це не було обумовлено продавцем, за вибором має право на:

  • заміну товару неналежної якості на товар аналогічної марки (моделі, артикулу) або на такий же товар іншої марки (моделі, артикулу) з відповідним перерахуванням купівельної ціни;
  • отримання пропорційного зменшення ціни;
  • безоплатне усунення недоліків товару або відшкодування витрат на їх усунення покупцем або третьою особою;
  • відмову від виконання договору і повернення сплаченої за товар суми.

4. Для здійснення повернення Вам потрібно зв’язатися з менеджером інтернет-магазину протягом 14 днів з моменту отримання замовлення і повідомити про необхідність повернення товару. Умови повернення товару та відшкодування його вартості узгоджуються з менеджером інтернет-магазину.

Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись