Публічна оферта

УВАГА! Оплативши товар, куплений у нас на сайті, ви погоджуєтесь з Публічним договором оферти – ознайомтесь з ним, будь ласка.

Основні поняття

Відвідувач Сайту – особа, що відвідала сайт https://magazynonline.com без мети розміщення Замовлення.

Користувач – фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови угоди і хоче оформити Замовлення на сайті https://magazynonline.com.

Покупець – користувач, що розмістив Замовлення на сайті https://magazynonline.com з метою придбання товару для особистих потреб.

Продавець – МагазинОнлайн або інша юридична особа, або фізична особа-підприємець, товар яких розміщений в Інтернет-магазині (товар, який реалізується юридичними особами або фізичними особами-підприємцями, відмінними від МагазинОнлайн, відзначений в каталозі товарів Інтернет-магазину кнопкою “Дізнатись більше”, після натискання якої відбувається перехід на сайт-партнер) .

Інтернет-магазин – Інтернет-сайт, розташований в мережі інтернет за адресою https://magazynonline.com, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям.

Сайт – https://magazynonline.com/

Сторінка Продавця – сторінка Сайту, що містить відомості про умови продажу, доставки та повернення Товарів, що реалізуються Продавцями, відмінними від МагазинОнлайн, а також іншу інформацію, що є суттєвою для укладення та виконання договору купівлі-продажу Товару. Сторінка Продавця доступна за посиланням, розміщеним на сторінці з описом Товару під кнопкою «Додати в корзину».

Товар – товари, представлені до продажу на Сайті Продавця.

Замовлення – належним чином оформлений запит Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, обраних на Сайті.

 

 1. Загальні положення

1.1. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою https://magazynonline.com або ж через мобільні додатки МагазинОнлайн для операційних систем iOS та Android чи на офіційних сторінках Магазину в сомережах.

1.2. Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче (далі – Умови продажу товарів), а щодо Товарів, що реалізуються не МагазинОнлайн, а іншими юридичними особами та / або індивідуальними підприємцями, також з умовами продажу і доставки Товарів , розміщеними на сторінках відповідних Продавців, що містять інформацію про умови продажу і доставки Товару такими юридичними особами / індивідуальними підприємцями. У разі незгоди Користувач зобов’язаний негайно припинити використання сервісу і покинути сайт https://magazynonline.com.

1.3. Умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

1.4. Умови продажу товарів можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача/Покупця. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її опублікування на Сайті, якщо не буде передбачено інше.

1.5. Угода користувача (далі – Угода) вступає в силу з моменту відправки Покупцеві Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення без авторизації на Сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення по телефону +38 066 157 51 13. 

1.5.1. Договір роздрібної купівлі-продажу Товару вважається укладеним з моменту видачі Продавцем Покупцеві касового або товарного чека або іншого документа, що підтверджує оплату товару.

1.5.2. Повідомляючи Продавцю свій e-mail і номер телефону, Відвідувач Сайту/Користувач / Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв’язку Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов’язань перед Відвідувачами сайту/ Користувачами/Покупцями, з метою здійснення розсилок рекламного й інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутні та діючі акції та інші заходи Продавця, про передачу замовлення на доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язань Покупцем в рамках Публічної оферти. Здійснюючи Замовлення, Користувач/Покупець погоджується з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.

1.6. Всі права і зобов’язання за укладеним з Користувачем Договором виникають безпосередньо у Продавця, при цьому Покупець, приймаючи цю Угоду, повністю розуміє і погоджується, що в разі укладення договору з Продавцем, відмінним від МагазинОнлайн, МагазинОнлайн не є стороною зазначеного договору і не несе обов’язків, пов’язаних з його виконанням, крім передбачених цією Публічної офертою.

1.7. В рамках Замовлення МагазинОнлайн надає Користувачеві інформаційний супровід укладеного Користувачем з Продавцем Договору.

 

 1. Предмет угоди

2.1. Предметом Угоди є надання можливості Користувачеві купувати для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою https://magazynonline.com.

2.2. Дана Угода поширюється на всі види Товарів, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.

 1. Реєстрація на сайті

3.1. Реєстрація на Сайті здійснюється за допомогою спливаючого вікна «Реєстрація».

3.2. Реєстрація на Сайті не є обов’язковою для оформлення Замовлення.

3.3. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Користувачем при реєстрації.

3.4. Користувач зобов’язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані Користувачем при реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіна і пароля або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов’язується негайно повідомити про це Продавця, направивши відповідний електронний лист за адресою: magazynonline.info@gmail.com.

3.5. Спілкування Користувача/Покупця з операторами Call-центру/менеджерами та іншими представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі і комунікаційного етикету. Строго заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також загроз і шантажу, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані.

 

 1. Товар та порядок здійснення покупки

4.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар опис/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару, Покупець повинен звернутися в Службу підтримки клієнтів. Оновлення інформації, представленої на Сайті, проводиться кожні 30 хвилин.

4.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення/анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації (або дзвінком оператора Call-центруМагазинОнлайн).

4.3. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.

4.4. У разі скасування повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений.

4.5. Замовлення Покупця оформлюється відповідно до процедур, зазначених на Сайті в розділі «Оформлення Замовлення» за адресою https://magazynonline.com/checkout.

4.6. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або по телефону. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від того, яка юридична особа/індивідуальний підприємець є Продавцем замовленого Покупцем Товару, наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.

4.7. Очікувана дата передачі Замовлення в Службу доставки повідомляється Покупцю менеджером, обслуговуючим Замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку Покупцеві. Дата передачі Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку в разі наявності об’єктивних, на думку Продавця, причин.

 

 1. Доставка замовлення

5.1. Товар доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення з післяплатою. Способи, а також приблизні терміни доставки Товарів вказані на Сайті в розділі «Доставка» за адресою https://magazynonline.com/dostavka; способи і приблизні терміни доставки Товарів, що реалізуються іншими Продавцями, вказані на відповідних сторінках Продавців на Сайті. Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені Покупцем з оператором Call-центру при підтвердженні замовлення.

5.2. Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, обмежена межами України. Покупець також погоджується, що територія доставки Товарів, що реалізуються іншими Продавцями, може бути обмежена. Інформація про території доставки Товарів, що реалізуються іншими Продавцями, представлена ​​на відповідних сторінках Продавців на Сайті.

5.3. Затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

5.4. При доставці, Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, зазначеному в замовленні в якості одержувача (далі Покупець і третя особа іменуються «Одержувач»). При неможливості отримання Замовлення, сплаченого за допомогою готівкового розрахунку, зазначеними вище особами, Замовлення може бути вручене особі, яка може надати відомості про замовленні (номер відправлення і/або ПІБ отримувача), а також оплатити вартість замовлення в повному обсязі особі, яка здійснює доставку Замовлення. Продавці, відмінні від МагазинОнлайн, має право самостійно визначати коло осіб, яким може бути переданий замовлений Товар.

5.5. Ризик випадкової втрати, руйнування або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення і проставленння Одержувачем Замовлення підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення.

5.6. Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов’язань, зазначених в пункті 5.4. цієї Угоди, при врученні передплаченого Замовлення особа, яка здійснює поставку Замовлення, має право зажадати документ, що засвідчує особу отримувача, а також вказати тип і номер наданого Одержувачем документа на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність і захист персональних даних отримувача.

5.7. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки, і вказується на Сайті на останньому етапі оформлення Замовлення.

5.8. Обов’язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним в момент отримання Покупцем відправлення, цей момент визначається відповідно до діючих правил поштового зв’язку.

5.8.1.Порядок доставки та розкриття Відправлень, що містять товар, визначається діючими правилами поштового зв’язку.

5.9. При прийнятті Замовлення від кур’єра, Одержувач зобов’язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити термін служби доставленого Товару і цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленого Товару, Одержувач розписується в «Бланку доставки замовлень» і оплачує Замовлення. Підпис у документах свідчить про те, що претензій до Товару не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов’язок щодо передачі Товару.

5.10. Час перебування кур’єрів, що доставляють товар, який реалізується МагазинОнлайн, за адресою Одержувача обмежений 15 хвилинами. Час перебування кур’єрів, що доставляють товар, який реалізується іншими Продавцями, може відрізнятися як в більшу, так і в меншу сторону в залежності від умов доставки Товару відповідного Продавця.

5.11. Уточнити дату, час і при необхідності маршрут доставки, можна у менеджера, який зв’язується з Покупцем для підтвердження Замовлення. Покупець приймає і погоджується, що дата, час і маршрут доставки Товарів, що реалізуються продавцями, відмінними від МагазинОнлайн, знаходяться у виключній компетенції таких продавців і в деяких випадках дана інформація не може бути доведена до відома Покупця; при цьому співробітники і фахівці call-центру МагазинОнлайн зобов’язуються надавати будь-яке можливе сприяння і приймати залежне від них заходи для надання Покупцеві такої інформації.

5.12. Користувач розуміє і погоджується з тим, що: здійснення доставки – окрема послуга, яка не є невід’ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару і здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов’язаннями Продавця. У зв’язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару виїхавши до Покупця і не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такої, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

 

 1. Оплата товару

6.1. Ціна товару вказується в гривнях і включає в себе податок на додану вартість у разі, якщо відповідний Продавець застосовує загальну систему оподаткування.

6.1.1. Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів.

6.2. Ціна Товару вказується на Сайті. Що стосується неправильної вказівки ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за виправленою ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв’язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим.

6.3. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

6.4. Оплата Товару здійснюється Покупцем:

6.4.1. безготівковими коштами з використанням банківських карт при оформленні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Сайті з урахуванням знижок.

6.5. МагазинОнлайн та інші Продавці мають право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування визначаються Продавцями самостійно і вказані на Сайті (знижки, бонуси, порядок і умови їх нарахування щодо Товарів Продавців, відмінних від МагазинОнлайн, розміщуються на відповідних Сторінках Продавців) і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку. Знижка, встановлена відповідним Продавцем, не може бути застосована до Товару, що реалізується іншим Продавцем, якщо інше не вказано для відповідного Товару на Сайті.

6.6. МагазинОнлайн веде статистику оформлених Покупцем замовлень. МагазинОнлайн вправі в односторонньому порядку визначати способи оплати, доступні відповідному Покупцеві, грунтуючись на статистиці дій, скоєних Покупцем у взаєминах з МагазинОнлайн.

 

 1. Повернення товару та грошових коштів

7.1. Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу протягом 14 календарних днів з дня отримання Товару, не рахуючи дня покупки, за винятком Товарів, які не підлягають обміну та поверненню відповідно до п. 7.2.4. цієї Угоди. Товар, що повертається, з усіма пломбами, ярликами повинен бути висланий Покупцем на відділення кур’єрської служби «Нова Пошта» вказавши одержувача МагазинОнлайн, адреса доставки: м. Київ, відділення Нової Пошти № 59 (вул. Бульварно-Кудрявська, б 39/11),  номер телефону +38 066 157 51 13 , з вкладенням наступних документів: власноруч заповнену заяву про повернення товару. Відправлення товарів здійснюється за рахунок Покупця.

7.2. Повернення Товару належної якості:

7.2.1. Повернення Товару належної якості можливе у випадку, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також збережений розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом з проданим товаром.

7.2.2. При відмові Покупця від Товару згідно п.7.2.1. Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, протягом 30 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненою Покупцем заявою на повернення. Повернення грошових коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній в замовленні на Товар, за умови надання такою особою копії його (її) національного паспорта, ідентифікаційного коду та квитанції про оплату Товару, за який повертаються кошти. У разі, якщо Покупець в замовленні вказав невірні дані, або не надав для повернення грошових коштів всі документи, перераховані вище, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцеві в поверненні коштів.

7.2.3. Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди і зажадати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов’язаний повернути сплачену за повернутий товар грошову суму протягом 30 днів з дня повернення Товару.

7.2.4. Не підлягають поверненню Товари, зазначені в Додатку № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р М 172.

7.3. Повернення Товару неналежної якості:

7.3.1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну, або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неналежної якості Товару та/або неможливості використання його за призначенням.

7.3.2. Зовнішній вигляд і комплектність Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.

7.3.3. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

7.3.4. Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст. 8 «Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості» Закону України «Про захист прав споживачів».

7.3.5. Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред’явлення відповідної вимоги (п. 4 ст. 12 Закону України «Про захист прав споживачів»).

7.4. Товар (належної та неналежної якості) може бути повернутий кур’єру під час викупу наступного замовлення, за умови, що річ, яка підлягає поверненню була викуплена не раніше ніж 30 днів до поточної дати. Після оформлення повернення, клієнт отримує від кур’єрської служби смс-повідомлення, яке містить в тексті посилання на електронну квитанцію про повернення.

7.5. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару поштовим, банківським переказом (через ПриватБанк), а також шляхом перерахування на банківську карту (карта повинна бути емітована на території України; валюта карти – гривня). Спосіб повинен бути зазначений у відповідному полі заяви на повернення Товару. Способи повернення коштів, сплачених за Товар неналежної якості, що реалізується Продавцями, відмінними від МагазинОнлайн, визначається такими Продавцями самостійно і вказуються на відповідних Сторінках Продавців.

7.6. У разі оплати Замовлення способом, зазначеним в п. 6.4.2. Оферти, повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту, за допомогою якої було сплачено Товар.

7.7. Гарантійний термін на Товари встановлюється виробником і вказується на етикетці або на ярлику. Продавець забезпечує належне застосування, використання товарів протягом гарантійного терміну.

7.8. Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб, або непереборної сили.

 

 1. Відповідальність

8.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.

8.2. Продавець не несе відповідальності за зміст і функціонування зовнішніх сайтів.

8.3. МагазинОнлайн не несе відповідальності за якість Товару, що реалізується іншими Продавцями, а також за виконання ними своїх зобов’язань, щодо передачі Покупцеві Товару, за своєю комплектності та кількості відповідного оформленим Покупцем Замовленню. Покупець  погоджується, що будь-які претензії щодо якості, кількості та комплектності Товару, а також термінів доставки Товару підлягають направленню того продавцеві, чий Товар був замовлений в Інтернет-магазині. При цьому МагазинОнлайн зобов’язується сприяти Покупцям у вирішенні їхніх претензій до Продавцям шляхом надання всієї наявної у МагазинОнлайн інформації щодо порядку роботи, умови продажу та повернення Товару, місця знаходження відповідних Продавців, а також будь-який інший інформації суттєвої для вирішення таких претензій, що знаходиться в розпорядженні МагазинОнлайн  і не є конфіденційною в силу закону або договору.

 

 1. Конфіденційність і захист інформації

9.1. Персональні дані Користувача/Покупця обробляється відповідно до Закону України від 01 червня 2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних».

9.2. Особисті дані збираються виключно з метою дотримання вимог, що діють в сфері регулювання податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку та відносин у сфері реклами. Термін зберігання і обробки персональних даних становить 5 років.

9.3. При реєстрації на Сайті, Користувач надає наступну інформацію: Прізвище, Ім’я, адреса електронної пошти, номер контактного телефону та пароль для доступу до Сайту.

9.4. Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг.

9.5. Продавець використовує персональні дані Користувача/Покупця:

 • Для реєстрації Користувача на Сайті;
 • Для виконання своїх зобов’язань перед Користувачем/Покупцем;
 • Для оцінки та аналізу роботи Сайту;
 • Для визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем.

9.5.1. Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача/Покупця з його згоди. Користувач/ Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача/Покупця про замовлення і етапах його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.

9.6. Продавець має право використовувати технологію «Cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

9.7. Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Сайту https://magazynonline.com. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.

9.8. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем/Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

9.9. Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем/ Покупцем. При цьому Продавець зобов’язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, і/або передачу її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України від 02.10.1992 року № 2657-XII «Про інформації ».

 

 1. Термін дії Публічної оферти

10.1. Справжня Публічна оферта вступає в силу з моменту її акцепту Відвідувачем Сайту/ Покупцем, і діє до моменту відкликання акцепту Публічної оферти.

 

 1. Додаткові умови

11.1. Продавець має право переуступати або яким-небудь іншим способом передавати свої права та обов’язки, що випливають з його відносин з Покупцем, третім особам.

11.2. Інтернет-магазин і прилеглі сервіси можуть бути тимчасово, частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

11.3. До відносин між Користувачем/Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.

11.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача/Покупця він може звернутися до Продавця по телефону або іншим доступним способом. Всі виникаючі суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення угоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

11.5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.

11.6. У разі оплати Замовлення способом, зазначеним в п. 6.4.2. Оферти, можливо списання додаткової комісії банком-емітентом.

Вам також можуть сподобатись

 • 61
  Умови повернення товару 1. Інтернет-магазин надає можливість повернення товару в разі, якщо він Вас не влаштував з тих чи інших причин. 2. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» Ви маєте право обміняти непродовольчий товар належної якості або повернути його нам протягом 14 днів після отримання замовлення, не враховуючи…
  Tags: товар, товару, на, не, з, або, та, про, і, за
 • 53
  Набір Coffee box EspressoПодарунковий бокс - ось що всі хочуть отримати на будь-яке свято. Прикольний набір для сім'ї та друзів - це точно про Coffee box Espresso. Такий подарунок точно не запилиться на полиці і його не забудуть в шафі на довгі роки. Склад боксу може змінюватися на ваш розсуд з усіх позицій…
  Tags: на, з, не, сайті, до, що, та, про, і, в
 • 49
  УВАГА! Під час карантину гарфік роботи змінений! УТОЧНЕННЯ ПО ТЕЛЕФОНУ +38 066 157 51 13 Ми працюємо по партненських програмах з багатьма хорошими магазинами, тому на сайті є дві опції: Кнопка Дізнатись більше - це перехід на сайт магазину-партнеру. В кожного такого магазину є окремі умови роботи з клієнтами, а…
  Tags: та, на, з, товар, доставки, що, замовлення, сайті, до, в
 • 48
  Качалка для тіста "Візерунок з квітів"Дуже гарна і зручна качалка для тіста з різними візерунками та малюнками, яка зможе зробити вашу випічку не тільки апетитною, а до того ж вишуканою при подачі. Зроблена з натурального дерева, тому ваші вироби будуть унікальні. А персоналізоване гравіювання перетворить скалку в дивовижний подарунок для мами, бабусі, подруги або колеги.…
  Tags: з, і, на, або, що, до, не, та, в
 • 48
  Маєте товар? Продавайте його з нами на вигідних умовах Переваги для продавців Велика аудиторія та висока відвідуванність сайту. Ваш товар побачить багато потенційних покупців. Ми даємо рекламу на багатьох ресурсах. Це економить ваші гроші. Ви за неї не платите. Зрозумілі і прозорі правила партнерства.   Як почати продавати на сайті?…
  Tags: на, товар, сайті, і, або, за, не, з, та