Код: DMkartky2

«Веселий фермер» захоплююча гра з липучками для малюків! Добрі і милі тварини допоможуть малюкові в легкій ігровій формі познайомиться з цифрами, вивчити рахунок до 10 і назад, а також вільно орієнтуватися в поняттях «більше-менше».

Характеристики

У коробці Ви знайдете щільні картки – ігрові поля (6 шт) – з яскравими ілюстраціями, ігрові фішки для рахунку – 22 шт, липучки, інструкцію з простими зрозумілими правилами і великою кількістю варіантів ігор.

Вам також можуть сподобатись

 • 87
  Тісто для ліплення "Яскраві фрукти" - 250 грнТісто для ліплення "Яскраві фрукти" - це ідеальний набір для дитячої творчості. Яскравий кольоровий набір містить безліч різноманітних елементів, щоб познайомити дитину з ліпленням і зробити процес цікавим і захоплюючим. Тісто для ліплення розвиває дрібну моторику, вчить малюка уважності й посидючості, а також допомагає максимально розкрити творчий потенціал.
  Tags: для, і, з, дитячі, товари, розвиваючі, іграшки
 • 87
  Музичний будиночок - 250 грнПізнавальний музичний будинок - це навчальна і розвиваюча іграшка для найменших, що розвиває інтелектуальні здібності, візуальні і слухові навички малюка.
  Tags: і, у, а, купити, з, для, розвиваюча, іграшки, дитячі, товари
 • 86
  Куб-сортер - 150 грнКласичний куб з вставками-геометричними фігурами. Грані куба легко розбираються і складаються. Малюк вивчає кольори і форми фігур. Відмінно розвиває образне мислення, моторику пальчиків, творче уявлення, уважність до деталей.
  Tags: і, до, на, купити, в, з, іграшки, дитячі, товари, розвиваючі
 • 86
  Розвиваюча гра з картками - 140 грнРозвиваюча гра з картками і маркером «Пиши-витирай» пропонує захоплюючі завдання, які можна виконувати безліч кількість разів. На картках ви знайдете різноманітні завдання для розвитку логічного мислення, пам'яті, уваги, дрібної моторики, освоєння навичок рахунку.
  Tags: для, з, гра, розвиваюча, малюків, купити, рахунку, і, знайдете, ви
 • 86
  Розвиваючий будиночок- 210 грнІграшка "Будиночок" входить в розвиваючу серію пластмасових іграшок. У наборі 10 фішок різних кольорів і форм, до яких малюк повинен знайти відповідний отвір у будиночку.
  Tags: у, і, купити, до, в, для, характеристики, код, грн, іграшки
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись