Код: DMkartky3

Розвиваюча гра з картками і маркером «Пиши-витирай» пропонує захоплюючі завдання, які можна виконувати безліч кількість разів. На картках ви знайдете різноманітні завдання для розвитку логічного мислення, пам’яті, уваги, дрібної моторики, освоєння навичок рахунку.

Характеристики

У комплекті: 16 карток, маркер, що змивається з губкою.
Розмір карток: 16 х 11 см.

Жираф. Базовий рівень – для малюків від 3 до 6 років.
Зебра. Просунутий рівень – для малюків від 4 років.

Вам також можуть сподобатись

 • 91
  Розвиваюча гра з картками - 130 грнРозвиваюча гра з картками і маркером «Пиши-витирай» пропонує безліч захоплюючих завдань, які можна виконувати нескінченну кількість разів. Зі зворотного боку кожної картки ви знайдете різноманітні завдання для розвитку логіки, сприйняття кольору, уважності, вміння порівнювати і зіставляти. Читайте в інструкції рекомендації від педагога і захоплюючі варіанти гри.
  Tags: і, з, розвиваюча, картками, пиши-витирай, гра, розвитку, завдання, від, захоплюючі
 • 88
  Тісто для ліплення "Яскраві фрукти" - 250 грнТісто для ліплення "Яскраві фрукти" - це ідеальний набір для дитячої творчості. Яскравий кольоровий набір містить безліч різноманітних елементів, щоб познайомити дитину з ліпленням і зробити процес цікавим і захоплюючим. Тісто для ліплення розвиває дрібну моторику, вчить малюка уважності й посидючості, а також допомагає максимально розкрити творчий потенціал.
  Tags: для, і, з, см, дитячі, товари, розвиваючі, іграшки
 • 87
  Музичний будиночок - 250 грнПізнавальний музичний будинок - це навчальна і розвиваюча іграшка для найменших, що розвиває інтелектуальні здібності, візуальні і слухові навички малюка.
  Tags: і, у, купити, з, що, для, розвиваюча, іграшки, дитячі, товари
 • 87
  Дощечка для малювання - 190 грнМагнітна дощечка для малювання - це чудовий спосіб для тренування дрібної моторики малюка, розвитку його творчого потенціалу і для його першого знайомства з буквами, цифрами та геометричними фігурами.
  Tags: для, і, з, на, х, купити, розвитку, дрібної, моторики, дитячі
 • 86
  Розвиваюча гра на липучках - 160 грн«Веселий фермер» захоплююча гра з липучками для малюків! Добрі і милі тварини допоможуть малюкові в легкій ігровій формі познайомиться з цифрами, вивчити рахунок до 10 і назад, а також вільно орієнтуватися в поняттях «більше-менше».
  Tags: з, і, для, гра, до, купити, малюків, рахунку, розвиваюча, знайдете
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись