Код: DMkartky1

Розвиваюча гра з картками і маркером «Пиши-витирай» пропонує безліч захоплюючих завдань, які можна виконувати нескінченну кількість разів. Зі зворотного боку кожної картки ви знайдете різноманітні завдання для розвитку логіки, сприйняття кольору, уважності, вміння порівнювати і зіставляти. Читайте в інструкції рекомендації від педагога і захоплюючі варіанти гри.

Характеристики

У комплекті:
– чудо-маркер з губкою «Пиши-витирай»;
– 9 двосторонніх карток із завданнями;
– інструкція (правила та варіанти ігор).

Вам також можуть сподобатись

 • 91
  Розвиваюча гра з картками - 110 грнРозвиваюча гра з картками і маркером «Пиши-витирай» пропонує безліч захоплюючих завдань, які можна виконувати безліч кількість разів. На картках ви знайдете різноманітні завдання для розвитку логічного мислення, пам'яті, уваги, дрібної моторики, освоєння навичок рахунку.
  Tags: з, безліч, для, розвиваюча, картками, гра, купити, карток, від, розвитку
 • 86
  Музичний будиночок - 250 грнПізнавальний музичний будинок - це навчальна і розвиваюча іграшка для найменших, що розвиває інтелектуальні здібності, візуальні і слухові навички малюка.
  Tags: і, у, купити, з, для, розвиваюча, іграшки, дитячі, товари, розвиваючі
 • 86
  Тісто для ліплення "Яскраві фрукти" - 250 грнТісто для ліплення "Яскраві фрукти" - це ідеальний набір для дитячої творчості. Яскравий кольоровий набір містить безліч різноманітних елементів, щоб познайомити дитину з ліпленням і зробити процес цікавим і захоплюючим. Тісто для ліплення розвиває дрібну моторику, вчить малюка уважності й посидючості, а також допомагає максимально розкрити творчий потенціал.
  Tags: для, і, з, дитячі, товари, розвиваючі, іграшки
 • 85
  Розвиваючий будиночок- 210 грнІграшка "Будиночок" входить в розвиваючу серію пластмасових іграшок. У наборі 10 фішок різних кольорів і форм, до яких малюк повинен знайти відповідний отвір у будиночку.
  Tags: у, і, купити, в, від, для, характеристики, код, грн, іграшки
 • 85
  Пазли для дітей - 120 грнЯкщо хочете якісно і цікаво провести час з дитиною, збирайте з нею пазли! Пазл сприяє розвитку зорової пам'яті та логічному мисленню. У процесі гри дитина пізнає навколишній світ і розвиває дрібну моторику.
  Tags: з, і, у, гри, купити, та, розвитку, для, грн, код
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись