Код: DMterem1

Розвиваюча музична іграшка «Теремок» виконує відразу кілька функцій: вивчення геометричних фігур, кольорів, цифр, вивчення тварин та їх голосів, тренування музичного слуху та дрібної моторики. Подаруйте своїй дитині цікаву гру, яка не просто принесе їй радість і втіху, а й навчатиме її граючи.

Характеристики

Особливості іграшки:

1. Сортування фігурок. На даху будиночка є отвори, куди малюк вставляє фігурки тварин і геометричні фігури. При збігу фігурки тварини з її формою можна почути її голос. У набір входять 5 геометричних фігур і 6 формочок тварин.

2. Навчання рахунку. Відразу під дахом на вісь нанизані ромбики з різнокольоровими сторонами, на яких нанесені цифри, малюнки і математичні знаки. Якщо зібрати лінію одного кольору – виходить нескладний приклад.

3. Тренування слуху. Інтерактивний теремок оснащений дитячим піаніно. Натискаючи на клавіші, малюк почує веселі дитячі мелодії, легкі для запам’ятовування.

6. Тренування дрібної моторики.

5. Вивчення кольорів.

Розмір упаковки: 22 х 23 х 21см
Вік: від 3-х років

Для активації функцій Теремка, потрібно встановити 2 батарейки LR6 / тип «АА», які не входять в комплектацію.

Вам також можуть сподобатись

 • 80
  Дощечка для малювання - 410 грнМагнітна дощечка для малювання - це чудовий спосіб для тренування дрібної моторики малюка, розвитку його творчого потенціалу і для його першого знайомства з буквами, цифрами та геометричними фігурами.
  Tags: для, і, на, з, х, у, дрібної, в, купити, моторики
 • 80
  Годинник-пазл - 160 грнБагатофункціональна іграшка Годинник-пазл допоможе малюкові опанувати навички користування годинником, а також вивчити геометричні фігури, цифри і кольори.
  Tags: цифри, і, геометричні, х, іграшка, з, в, у, купити, фігури
 • 80
  Музичний будиночок - 250 грнПізнавальний музичний будинок - це навчальна і розвиваюча іграшка для найменших, що розвиває інтелектуальні здібності, візуальні і слухові навички малюка.
  Tags: і, іграшка, у, а, купити, з, для, розвиваюча, іграшки, дитячі
 • 80
  Розвиваючий будиночок- 210 грнІграшка "Будиночок" входить в розвиваючу серію пластмасових іграшок. У наборі 10 фішок різних кольорів і форм, до яких малюк повинен знайти відповідний отвір у будиночку.
  Tags: у, кольорів, і, купити, малюк, яких, в, іграшка, вік, від
 • 80
  Тісто для ліплення "Яскраві фрукти" - 250 грнТісто для ліплення "Яскраві фрукти" - це ідеальний набір для дитячої творчості. Яскравий кольоровий набір містить безліч різноманітних елементів, щоб познайомити дитину з ліпленням і зробити процес цікавим і захоплюючим. Тісто для ліплення розвиває дрібну моторику, вчить малюка уважності й посидючості, а також допомагає максимально розкрити творчий потенціал.
  Tags: для, і, з, набір, см, й, дитячі, товари, розвиваючі, іграшки
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись