Код: NPrukz11

Стильний, надійний і практичний рюкзак буде актуальним студентам і людям, які постійно вчаться чи працюють, тим, кому щодня необхідний ноутбук, блокноти, книги, і ще дуже багато корисних дрібниць.

Характеристики

– Матеріал: поліестер хорошої якості;
– Дихаюча спинка та шлейки;
– Одне основне відділення та відділення спереду;
– Два бокових відділення

Розмір: 40 х 29 см (об’єм 17 л)

Вам також можуть сподобатись

 • 100
  Рюкзак для дівчат у 2-х кольорах - 550 грнСтильний, надійний і практичний рюкзак буде актуальним студентам і людям, які постійно вчаться чи працюють, тим, кому щодня необхідний ноутбук, блокноти, книги, і ще дуже багато корисних дрібниць.
  Tags: і, рюкзак, відділення, кому, щодня, необхідний, ноутбук, блокноти, книги, дуже
 • 100
  Рюкзак для дівчат у 3-х кольорах - 550 грнСтильний, надійний і практичний рюкзак буде актуальним студентам і людям, які постійно вчаться чи працюють, тим, кому щодня необхідний ноутбук, блокноти, книги, і ще дуже багато корисних дрібниць.
  Tags: і, рюкзак, відділення, кому, щодня, необхідний, ноутбук, блокноти, книги, дуже
 • 96
  Чоловічий рюкзак - 690 грнСтильний, надійний і практичний рюкзак буде актуальним студентам і людям, які постійно вчаться чи працюють, тим, кому щодня необхідний ноутбук, блокноти, книги, і ще дуже багато корисних дрібниць.
  Tags: і, відділення, рюкзак, ще, кому, для, купити, дрібниць, корисних, багато
 • 95
  Рюкзак - 750 грнСтильний, надійний і практичний рюкзак буде актуальним студентам і людям, які постійно вчаться чи працюють, тим, кому щодня необхідний ноутбук, блокноти, книги, і ще дуже багато корисних дрібниць.
  Tags: і, рюкзак, кому, х, купити, дрібниць, корисних, багато, дуже, ще
 • 92
  Жіночий рюкзак - 450 грнЖіночий полотняний рюкзак буде актуальним студенткам і жінкам, які постійно вчаться чи працюють, тим, кому щодня необхідний ноутбук, блокноти, книги, і ще дуже багато корисних дрібниць.
  Tags: і, рюкзак, щодня, х, купити, дрібниць, корисних, багато, дуже, ще
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись