Код: ORiuk12

Рюкзак для хлопців з 3 кишенями, USB кабелем і кишенею під ноутбук. Красивий і стильний, він сподобається поціновувачам класичних і стриманих речей. Виготовлений з високоякісного поліестеру, має водовідштовхувальну і антибактеріальну поверхню. Масажна спинка допомагає тримати поставу і рівномірно направляти потоки повітря, зберігаючи оптимальну температуру. Строгий дизайн і наявність різних кишень роблять його дуже вигідним придбанням. Легкий і комфортний рюкзак для повсякденного використання.

Характеристики

Дві широкі м’які регульовані лямки. Внутрішня сторона лямок з дихаючого матеріалу;

Ручка для перенесення рюкзака. Внутрішня сторона ручки з дихаючого матеріалу;

1 місткий основний відділ з додатковою кишенею під ноутбук;

Порт для USB, в комплекті з USB шнуром;

2 додаткові бічні сітчасті кишені;

3 зовнішні кишені.

М’які подушечки на спині і сітчаста, дихаюча задня сторона рюкзака.

Довжина: 30 см. Висота: 42 см. Ширина: 25 см.

Вік: від 10 років.

Вам також можуть сподобатись

 • 98
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 640 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, з, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
 • 97
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 500 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: для, і, рюкзак, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
 • 94
  Шкільний рюкзак - 420 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дітей молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
 • 94
  Шкільний рюкзак для хлопчиків - 500 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для хлопчиків молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, з, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
 • 93
  Шкільний рюкзак - 540 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дітей молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись