Код: ORiuk11

Красивий і стильний рюкзак для хлопців з USB кабелем і портом для комфортного щоденного використання. Зручна спинка оснащена рифленими подушечками, які допомагають циркулювати повітрю і підтримувати оптимальну температуру. Виготовлений з високоякісного матеріалу, водонепроникний і стійкий до УФА випромінювання. Оснащений світловідбиваючими елементами.

Характеристики

Регульовані дихаючі лямки;
Грудні стяжки;
1 відсік з кишенею;
2 зовнішні кишені;
Ручка для перенесення рюкзака. Внутрішня сторона ручки з дихаючого матеріалу;
Порт для USB, в комплекті з USB шнуром;
М’які подушечки на спині і сітчаста, дихаюча задня сторона.
Вік: від 10 років

Розміри: висота – 48см; довжина – 35см; ширина – 22см.

Вам також можуть сподобатись

 • 95
  Рюкзак для хлопців - 560 грнСтильний рюкзак, оснащений всім необхідним для комфортного щоденного використання. Зручна спинка має рифлені подушечки, які допомагають циркулювати повітрю і підтримувати оптимальну температуру. Рюкзак виготовлений з високоякісного матеріалу EVA, водонепроникний, стійкий до УФА випромінювання і холоду. Оснащений світловідбиваючими елементами.
  Tags: рюкзак, і, оснащений, з, для, см, водонепроникний, виготовлений, високоякісного, матеріалу
 • 92
  Рюкзак для хлопців - 500 грнРюкзак для хлопців з 3 кишенями, USB кабелем і кишенею під ноутбук. Красивий і стильний, він сподобається поціновувачам класичних і стриманих речей. Виготовлений з високоякісного поліестеру, має водовідштовхувальну і антибактеріальну поверхню. Масажна спинка допомагає тримати поставу і рівномірно направляти потоки повітря, зберігаючи оптимальну температуру. Строгий дизайн і наявність різних кишень…
  Tags: і, з, для, рюкзак, usb, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
 • 91
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 640 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, з, см, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
 • 91
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 500 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: для, і, рюкзак, см, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
 • 88
  Рюкзак для хлопців - 560 грнКрасивий, стильний і місткий рюкзак для хлопців сподобається поціновувачам стриманого стилю. Рюкзак оснащений великою кількістю кишень і різними фіксуючими ременями. Він легкий і зручний, чудово підходить для повсякденного використання
  Tags: і, для, рюкзак, з, см, хлопців, сторона, матеріалу, купити, використання