Код: Dlamp

Настільна LED лампа з бездротовою зарядкою – ідеальне рішення для сучасного ритму життя. Лампа виконана в мінімалістичному дизайні і максимально зручна для використання. Прекрасно впишеться в будь-який інтер’єр: на стіл для школяра, в офіс або приліжковий столик.

Характеристики

У LED лампі вже вбудована бездротова QI зарядка. Щоб зарядити телефон, необхідно лише покласти його на область з заряджаючим елементом на підставці лампи.

На поверхні основи лампи 6 сенсорних кнопок, які реагують на дотик пальців: 1) включення, 2) температура світіння, 3) збільшення яскравості, 4) таймер 1 година (вимикання через 1 годину), 5) таймер 2 години (виключення через 2 години), 6) зменшення яскравості

Комплектація:

LED лампа з бездротовою зарядкою 

USB-кабель (1 метр)

Мережевий адаптер

Коробка (170 мм*445 мм*37 мм)

Інструкція

Гарантія: 12 місяців

Вам також можуть сподобатись

  • 85
    Лампа настільна світлодіодна гнучка акумуляторна - 420 грнСвітлодіодна лампа стане незамінним аксесуаром для дому чи офісу і забезпечить якісне освітлення робочого столу.
    Tags: в, лампа, світіння, купити, і, дому, для, через, адаптер, або
  • 74
    Настільний світильник-нічник - 430 грнСвітильник у вигляді сидячої панди можна використовувати як в якості світильника, так і в якості нічника. Увімкніть його на ніч, щоб вашій дитині було комфортно засинати.
    Tags: в, щоб, на, купити, його, і, у, характеристики, код, грн
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись