Код: ORiuk1

Місткий і легкий шкільний рюкзак для дітей молодшого шкільного віку. Форма рюкзака мінімізує тиск на плечі і хребет дитини, дарує відчуття комфорту і легкості. Виконаний в новому стильному дизайні. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.

Характеристики

Ортопедична спинка;
Дві еластичні лямки;
3 основні просторі відділення;
Дві бічні кишені з тканини і сітки на резинці;
Матеріал: щільна, непромокаюча тканина – поліестер.
Розмір: 32 см × 17 см × 42 см.
Для дітей: від 6 років

Вам також можуть сподобатись

 • 100
  Шкільний рюкзак - 540 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дітей молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, на, дітей, см, дитини, атрибутом, стане
 • 99
  Шкільний рюкзак для хлопчиків - 500 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для хлопчиків молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, на, шкільний, см, дитини, молодшого, неодмінно, шкільного
 • 97
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 450 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, см, купити, дитини, вашої, атрибутом, повсякденним
 • 97
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 580 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, см, на, стане, улюбленим, повсякденним, вашої
 • 97
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 530 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: для, і, рюкзак, на, см, шкільний, місткий, неодмінно, дві, легкий
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись