Код: ORiuk9

Неймовірно стильний шкільний рюкзак обов’язково стане улюбленим повсякденним аксесуаром вашої дитини. Рюкзак оснащений безліччю кишень, нашивок і аксесуарів. Виглядає дизайн дуже сучасно і цікаво. Всередині є пенал для канцтоварів.

Характеристики

1 відділення на змійці з 1 відсіком
4 зовнішні кишені
2 бічні кишені-сітки
Пенал
Широкі регульовані лямки
Внутрішня сторона лямок і ручки з дихаючого матеріалу
М’яка спинка з дихаючими подушечками
Зручна широка ручка
Розмір упаковки 34 см * 27 см * 37 см
Вік: від 6 років

Вам також можуть сподобатись

 • 91
  Шкільний рюкзак для хлопчиків - 450 грнНевеликий, дуже легкий, але місткий шкільний рюкзак для хлопчиків молодшого віку. Він обов'язково порадує вашу дитину яскравим дизайном і комфортом при щоденному використанні.
  Tags: шкільний, для, см, рюкзак, дихаючого, з, сторона, внутрішня, кишені, купити
 • 91
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 500 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: для, і, рюкзак, см, шкільний, на, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
 • 91
  Рюкзак для хлопців - 560 грнКрасивий, стильний і місткий рюкзак для хлопців сподобається поціновувачам стриманого стилю. Рюкзак оснащений великою кількістю кишень і різними фіксуючими ременями. Він легкий і зручний, чудово підходить для повсякденного використання
  Tags: і, для, рюкзак, з, см, дихаючого, сторона, внутрішня, матеріалу, змійці
 • 90
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 640 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, з, шкільний, см, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
 • 90
  Шкільний рюкзак для хлопчиків - 500 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для хлопчиків молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, на, шкільний, см, дитини, з, купити, вашої