Код: ORiuk8

Шкільний рюкзак припаде до смаку всім любителям сучасного абстрактного дизайну. Рюкзак виглядає стильно, підійде і дівчаткам, і хлопчикам. Багато містких кишень і легка вага роблять його універсальним у використанні.

Характеристики

Регульовані дихаючі лямки;

М’яка спинка;

2 ручки;

2 бічні кишені-сітки;

3 зовнішні кишені на блискавці;

1 внутрішній відсік.

Розміри: 33.0 x 26.0 x 41.0 см

Вам також можуть сподобатись

 • 91
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 500 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, рюкзак, см, шкільний, на, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
 • 90
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 640 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, рюкзак, шкільний, см, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
 • 90
  Рюкзак для хлопців - 500 грнРюкзак для хлопців з 3 кишенями, USB кабелем і кишенею під ноутбук. Красивий і стильний, він сподобається поціновувачам класичних і стриманих речей. Виготовлений з високоякісного поліестеру, має водовідштовхувальну і антибактеріальну поверхню. Масажна спинка допомагає тримати поставу і рівномірно направляти потоки повітря, зберігаючи оптимальну температуру. Строгий дизайн і наявність різних кишень…
  Tags: і, рюкзак, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
 • 89
  Шкільний рюкзак - 420 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дітей молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, рюкзак, шкільний, см, на, купити, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
 • 89
  Шкільний рюкзак для хлопчиків - 450 грнНевеликий, дуже легкий, але місткий шкільний рюкзак для хлопчиків молодшого віку. Він обов'язково порадує вашу дитину яскравим дизайном і комфортом при щоденному використанні.
  Tags: шкільний, см, рюкзак, кишені, купити, використанні, і, бічні, зовнішні, ручки
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись