Код: ORiuk4

Місткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.

Характеристики

Рюкзак виготовлений зі щільної непромокаючої тканини;
Є три об’ємні відділення на блискавці;
Додатковий аксесуар у вигляді пенала на блискавці;
М’яка спинка з дихаючими подушечками, дві регульовані плечові лямки і м’яка ручка.
Розміри: 35 x 25 x 45 см.

Вам також можуть сподобатись

 • 98
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 520 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: для, і, на, рюкзак, шкільний, дівчаток, атрибутом, вашої, дитини, купити
 • 98
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 450 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, дівчаток, безпечного, купити, дитини, вашої, атрибутом
 • 98
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 530 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: для, і, рюкзак, на, шкільний, дівчаток, місткий, неодмінно, легкий, дитини
 • 98
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 580 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, дівчаток, на, стане, улюбленим, повсякденним, вашої
 • 97
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 430 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: для, і, рюкзак, шкільний, дівчаток, місткий, улюбленим, атрибутом, вашої, дитини
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись