Код: ORiuk4

Місткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.

Характеристики

Рюкзак виготовлений зі щільної непромокаючої тканини;
Є три об’ємні відділення на блискавці;
Додатковий аксесуар у вигляді пенала на блискавці;
М’яка спинка з дихаючими подушечками, дві регульовані плечові лямки і м’яка ручка.
Розміри: 35 x 25 x 45 см.

Вам також можуть сподобатись

 • 98
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 530 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: для, і, рюкзак, на, шкільний, дівчаток, місткий, неодмінно, легкий, дитини
 • 97
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 420 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: для, і, рюкзак, шкільний, дівчаток, місткий, улюбленим, атрибутом, вашої, дитини
 • 96
  Шкільний рюкзак - 520 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дітей молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, на, дитини, атрибутом, стане, улюбленим, вашої
 • 96
  Шкільний рюкзак - 400 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дітей молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, дитини, він, на, купити, вашої, атрибутом
 • 92
  Рюкзак для хлопців - 500 грнРюкзак для хлопців з 3 кишенями, USB кабелем і кишенею під ноутбук. Красивий і стильний, він сподобається поціновувачам класичних і стриманих речей. Виготовлений з високоякісного поліестеру, має водовідштовхувальну і антибактеріальну поверхню. Масажна спинка допомагає тримати поставу і рівномірно направляти потоки повітря, зберігаючи оптимальну температуру. Строгий дизайн і наявність різних кишень…
  Tags: і, для, рюкзак, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки