Код: ORiuk2

Місткий і легкий шкільний рюкзак для дітей молодшого шкільного віку. Форма рюкзака мінімізує тиск на плечі і хребет дитини, дарує відчуття комфорту і легкості. Виконаний в новому стильному дизайні. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.

Характеристики

Ортопедична спинка;
Дві еластичні лямки;
2 основні просторі відділення і 2 додаткові відділення на лицьовій частині рюкзака;
Дві бічні кишені з тканини і сітки на резинці;
Матеріал: щільна, непромокаюча тканина – поліестер.
Розмір: 30 см × 20 см × 40 см.
Для дітей: від 6 років

Вам також можуть сподобатись

 • 100
  Шкільний рюкзак - 400 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дітей молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, дітей, дитини, см, він, дві, на
 • 97
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 530 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: для, і, рюкзак, на, см, шкільний, місткий, неодмінно, дві, рюкзака
 • 96
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 500 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, атрибутом, він, неодмінно, улюбленим, повсякденним, купити
 • 95
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 420 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: для, см, і, рюкзак, шкільний, місткий, улюбленим, атрибутом, вашої, дитини
 • 93
  Рюкзак для хлопців - 500 грнРюкзак для хлопців з 3 кишенями, USB кабелем і кишенею під ноутбук. Красивий і стильний, він сподобається поціновувачам класичних і стриманих речей. Виготовлений з високоякісного поліестеру, має водовідштовхувальну і антибактеріальну поверхню. Масажна спинка допомагає тримати поставу і рівномірно направляти потоки повітря, зберігаючи оптимальну температуру. Строгий дизайн і наявність різних кишень…
  Tags: і, для, рюкзак, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки