Код: ORiuk6

Місткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.

Характеристики

Ортопедична спинка

Жорсткий каркас рюкзака з блискавками по всьому периметру

Дві широкі м’які регульовані лямки. Внутрішня сторона лямок з дихаючого матеріалу

Щільна ручка для перенесення рюкзака

2 кнопки для фіксації каркаса

Одне містке відділення на змійці: всередині 1 роздільник і фіксуюча резинка

3 додаткові кишені: передня кишеню на блискавці і дві бічні сітчасті кишені

На дні 4 поздовжні гумові ніжки

Розміри: довжина – 26 см ширина – 20 см; висота – 37 см

Підходить для дітей від 6 років.

Вам також можуть сподобатись

 • 99
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 640 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, см, дівчаток, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
 • 97
  Рюкзак для хлопців - 500 грнРюкзак для хлопців з 3 кишенями, USB кабелем і кишенею під ноутбук. Красивий і стильний, він сподобається поціновувачам класичних і стриманих речей. Виготовлений з високоякісного поліестеру, має водовідштовхувальну і антибактеріальну поверхню. Масажна спинка допомагає тримати поставу і рівномірно направляти потоки повітря, зберігаючи оптимальну температуру. Строгий дизайн і наявність різних кишень…
  Tags: і, для, рюкзак, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
 • 96
  Шкільний рюкзак - 420 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дітей молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, см, на, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
 • 95
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 450 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, дівчаток, см, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
 • 95
  Шкільний рюкзак - 540 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дітей молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, на, см, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись