Код: HRiuk9

Місткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.

Характеристики

Ортопедична спинка.

Жорсткий каркас рюкзака з блискавками по всьому периметру.

Дві широкі м’які регульовані лямки. Внутрішня сторона лямок з дихаючого матеріалу.

Щільна ручка для перенесення рюкзака.

2 кнопки для фіксації каркаса.

Одне містке відділення на змійці: всередині 1 роздільник і фіксуюча резинка.

3 додаткові кишені: передня кишеню на блискавці і дві бічні сітчасті кишені.

Світловідбиваючі елементи на лямках і бічних кишенях.

На дні 4 поздовжні гумові ніжки.

Висота: 37 см. Довжина: 29 см. Ширина: 20 см.

Вік: від 6 років

Вам також можуть сподобатись

 • 99
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 580 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, см, дівчаток, на, стане, улюбленим, повсякденним
 • 98
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 430 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: для, см, і, рюкзак, шкільний, дівчаток, місткий, з, улюбленим, атрибутом
 • 98
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 450 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, дівчаток, см, безпечного, купити, дитини, вашої
 • 98
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 500 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, дівчаток, атрибутом, він, неодмінно, улюбленим, повсякденним
 • 98
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 520 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: для, і, на, рюкзак, шкільний, дівчаток, з, атрибутом, вашої, дитини
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись