Код: HRiuk9

Місткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.

Характеристики

Ортопедична спинка.

Жорсткий каркас рюкзака з блискавками по всьому периметру.

Дві широкі м’які регульовані лямки. Внутрішня сторона лямок з дихаючого матеріалу.

Щільна ручка для перенесення рюкзака.

2 кнопки для фіксації каркаса.

Одне містке відділення на змійці: всередині 1 роздільник і фіксуюча резинка.

3 додаткові кишені: передня кишеню на блискавці і дві бічні сітчасті кишені.

Світловідбиваючі елементи на лямках і бічних кишенях.

На дні 4 поздовжні гумові ніжки.

Висота: 37 см. Довжина: 29 см. Ширина: 20 см.

Вік: від 6 років

Вам також можуть сподобатись

 • 98
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 500 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, дівчаток, атрибутом, він, неодмінно, улюбленим, повсякденним
 • 98
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 420 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: для, см, і, рюкзак, шкільний, дівчаток, місткий, з, улюбленим, атрибутом
 • 97
  Шкільний рюкзак - 520 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дітей молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, на, см, дитини, атрибутом, стане, улюбленим
 • 97
  Шкільний рюкзак - 400 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дітей молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, дитини, см, він, дві, на, купити
 • 92
  Рюкзак для хлопців - 500 грнРюкзак для хлопців з 3 кишенями, USB кабелем і кишенею під ноутбук. Красивий і стильний, він сподобається поціновувачам класичних і стриманих речей. Виготовлений з високоякісного поліестеру, має водовідштовхувальну і антибактеріальну поверхню. Масажна спинка допомагає тримати поставу і рівномірно направляти потоки повітря, зберігаючи оптимальну температуру. Строгий дизайн і наявність різних кишень…
  Tags: і, з, для, рюкзак, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки