Код: ORiuk17

Невеликий, дуже легкий, але місткий шкільний рюкзак для хлопчиків молодшого віку. Він обов’язково порадує вашу дитину яскравим дизайном і комфортом при щоденному використанні.

Характеристики

М’яка спинка;

Широкі регульовані лямки. Внутрішня сторона лямок з дихаючого матеріалу;

Зручна широка ручка. Внутрішня сторона ручки з дихаючого матеріалу;

Ручка-гачок;

1 відділення;

3 зовнішні кишені на змійці;

2 бічні кишені;

Розмір: 33 см × 23 см × 42 см

Вам також можуть сподобатись

 • 92
  Шкільний рюкзак для хлопчиків - 500 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для хлопчиків молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, на, шкільний, см, хлопчиків, молодшого, з, купити
 • 92
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 500 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: для, і, рюкзак, см, шкільний, на, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
 • 91
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 640 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, з, шкільний, см, дитячі, товари, шкільні, рюкзаки
 • 91
  Рюкзак для хлопців - 560 грнКрасивий, стильний і місткий рюкзак для хлопців сподобається поціновувачам стриманого стилю. Рюкзак оснащений великою кількістю кишень і різними фіксуючими ременями. Він легкий і зручний, чудово підходить для повсякденного використання
  Tags: і, для, рюкзак, з, см, дихаючого, сторона, внутрішня, легкий, матеріалу
 • 91
  Шкільний рюкзак - 450 грнНеймовірно стильний шкільний рюкзак обов'язково стане улюбленим повсякденним аксесуаром вашої дитини. Рюкзак оснащений безліччю кишень, нашивок і аксесуарів. Виглядає дизайн дуже сучасно і цікаво. Всередині є пенал для канцтоварів.
  Tags: і, рюкзак, шкільний, з, см, купити, для, дуже, обов'язково, зручна
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись