Код: ORiuk7

Місткий і легкий шкільний рюкзак для хлопчиків молодшого шкільного віку. Форма рюкзака мінімізує тиск на плечі і хребет дитини, дарує відчуття комфорту і легкості. Виконаний в новому стильному дизайні. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.

Характеристики

Ортопедична спинка

Жорсткий каркас рюкзака з блискавками по всьому периметру

Дві широкі м’які регульовані лямки. Внутрішня сторона лямок з дихаючого матеріалу

Щільна ручка для перенесення рюкзака

2 кнопки для фіксації каркаса

Одне містке відділення на змійці: всередині 1 роздільник і фіксуюча резинка

3 додаткові кишені: передня кишеню на блискавці і дві бічні сітчасті кишені

На дні 4 поздовжні гумові ніжки

Розміри: довжина – 26 см ширина – 20 см; висота – 37 см

Підходить для дітей від 6 років.

Вам також можуть сподобатись

 • 99
  Шкільний рюкзак - 420 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дітей молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, дитини, см, він, дві, на, купити
 • 99
  Шкільний рюкзак - 540 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дітей молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, на, см, дитини, атрибутом, стане, улюбленим
 • 98
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 530 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого та середнього шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: для, і, рюкзак, на, см, шкільний, місткий, неодмінно, кишені, дві
 • 97
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 450 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, см, купити, дитини, вашої, атрибутом, повсякденним
 • 97
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 580 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, см, на, стане, улюбленим, повсякденним, вашої
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись