Код: ORiuk10

Місткий і легкий шкільний рюкзак для хлопчиків молодшого шкільного віку. Форма рюкзака мінімізує тиск на плечі і хребет дитини, дарує відчуття комфорту і легкості. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.

Характеристики

Ортопедична спинка.
Дві широкі м’які регульовані лямки.
Прогумована ручка.
Одне містке відділення.
Блискавки по всьому периметру.
3 додаткові кишені: об’ємна передня кишеня на блискавці, бічна на липучці і бічна сітчаста кишеня.
На дні 4 пластикові ніжки.
Є світловідбиваючі елементи.

Розмір/габарити: 32 см × 20 см × 40 см
Для дітей: від 6 років

Вам також можуть сподобатись

 • 97
  Шкільний рюкзак для хлопчиків - 500 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для хлопчиків молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, на, шкільний, см, дитини, рюкзака, хлопчиків, молодшого
 • 96
  Шкільний рюкзак - 420 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дітей молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, дитини, см, він, на, купити, вашої
 • 96
  Шкільний рюкзак - 540 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дітей молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, на, см, дитини, атрибутом, стане, улюбленим
 • 95
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 580 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, см, на, стане, улюбленим, повсякденним, вашої
 • 95
  Шкільний рюкзак для дівчаток - 450 грнМісткий і легкий шкільний рюкзак для дівчаток молодшого шкільного віку. Рюкзак виконаний спеціально для школярів і розрахований для максимально зручного і безпечного користування. Він неодмінно стане улюбленим повсякденним атрибутом вашої дитини.
  Tags: і, для, рюкзак, шкільний, см, купити, дитини, вашої, атрибутом, повсякденним
Ми використовуємо cookie-файли для кращого відображення нашого сайту. Користуючись цим сайтом надалі ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Погодитись