MYAMAKI СOMPLETE — ергономічна та багатопозиційна сумка від народження до 15 кг.

 • Ергономічна форма, безпечна для тазостегнового суглоба малюка. Міжнародний інститут дисплазії тазостегнового суглоба (InternationalHipDysplasiaInstitute – IHDI) визнав нагрудну сумку Myamaki Complete безпечною при використанні відповідно до інструкції з експлуатації.

  У широкому сидінні дитина знаходиться в М-позиції, яка забезпечує правильне положення для тазостегнового суглоба дитини – коліна вище сідниць, ніжки широко розсунуті й охоплюють торс батьків.

 • Максимально комфортна Myamaki Complete гарантує максимальний комфорт:
 1. Дитині — підтримуючи голову і спину, адаптуючись під зріст.
 2. Батькам — забезпечуючи правильний розподіл ваги, завдяки м’яким плечовим ременям і поперековій підтримці.
 • 3 положення для перенесення дитини:
 1. “Обличчям до мами” – з перших місяців.
 2. “На боці” — з 6 місяців, коли дитина навчиться самостійно тримати голову і плечі в вертикальному положенні.
 3. “На спині” — з 6 місяців, коли дитина навчиться самостійно тримати голову і плечі e вертикальному положенні.
 • Преміум тканина.

Нагрудна сумка Myamaki Complete: елегантна зовні, зручна і комфортна всередині. Тканина така м’яка, немов обіймає вас і вашу дитину.

Myamaki Complete крок за кроком супроводжує дитину: від положення максимальної прив’язаності до матері до позиції, яка дозволяє ближче познайомитися з навколишнім світом.

Вам також можуть сподобатись

 • 42
  УВАГА! Оплативши товар, куплений у нас на сайті, ви погоджуєтесь з Публічним договором оферти - ознайомтесь з ним, будь ласка. Основні поняття Відвідувач Сайту - особа, що відвідала сайт https://magazynonline.com без мети розміщення Замовлення. Користувач - фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови угоди і хоче оформити Замовлення на сайті…
  Tags: на, і, в, з, за, та, у, до